oslabena imunita

biatlonistka7

Mersia nie je potrebné vopred zbytočne panikáriť, je jasné, že imunita sa neoslabí zo dňa na deň a tým pádom my nemôžeme očakávať, že sa dá do poriadku len tak. Za dva tri dni. Ale musíme sa zmieriť s tým, že tiež to bude trvať.

mersia

Buba toto som aj ja zacala uzivat minuly rok a pomohlo mi to:) Vyrazne sa moj stav zlepsil, problemy odozneli. Uz som myslel minuly rok, ze sa zblaznim, som bola v koncoch som myslela, ze zdravotnych problemov sa uz v zivote nezbavim, no nastastie sa mi to podarilo :)

kolacikova

..môžem vedieť, že prečo len na jar a na jeseň?..chápem, že vtedy sa cítime akoby viac ohrozený tým, že sú chrípkové obdobia a tak..ale myslím, že nič by si nestratila, práve by si mohla získať, keby si to brala celý rok..:)

CHristy33

Ahoj, na oslabenu imunitu uz niekolko rokov uzivam wobenzym. Vzdy na jar a na jesen a chora som nebola uz dva roky.

kolacikova

..ako na tom som?..cítim sa kulinček lepšie..ale že by som od radosti skákala to nemôžem povedať ani len náhodou..neriešila som to nijako..čo asi bolo chybou, ale tak sama som si nijako nevedela pomôcť..

Marila

Kolacikova neviem ako na tom momentálne teraz si, ale poviem ti, že pri takýchto problémoch je fajn nasadiť si enzýmy, nie je to jedno aké, mne sa osvedčil Wobenzym, ten dlhodobo užívam a pomohol mi tak, že som to ani nečakala. Len nie je vhodné ostať len tak stáť na mieste a čakať čo bude

sumienkaaa

nestresuj sa zbytocne takymito vecami, dolezite je to aby si sa sustredila na to ako imunite pomoct aby nebola oslabena aby fungovala ako hodinky, aby ti pomahala drzat telo v zdravi aby si nemusela celit nejakych neprijemnym problemom :)

Marosko-n

nepoznam - Teraz vedci dokázali, že rakovina vzniká zo skrytých zápalov v tele. Ak presiahnu skryté zápaly určitú úroveň a sú dlhodobé tak naše bunky zdegenerujú a spustí sa rakovina.
To je veda nie ja, a ja súhlasím s týmto poznaním z celoživotného pozorovania.

kolacikova

..nepoznám..dík za ubezpečenie..vystrašilo ma to celkom dosť..ale už sa snažím na to pozrieť s nadhľadom a hľadať radšej možnosti..lenže ako ju posilňovať ako jej pomôcť..