oslabena imunita

anitka30

katika vitaminy su dobre, ale akurat tak ked je clovek zdravy, inak moc nie, ked som ja mala oslabenu imunitu, bola som kazdu chvilu doma v posteli a snazila som sa z problemov dostat a bola som nahnevana sama na seba, ze co sa to so mnou deje, ale potom som sa dozvedela o Wobenzyme a ten som zacala uzivat a po par tyzdnoch som sa uz citila o nieco lepsie :)

katikaluz14

Phoenix011-pri ozaj oslabenej imunite sú vitamíny zbytočné.Lebo nedokážu liečiť,to dokáže len liek a dlhodobá liečba ním.Viem,lebo som toľkými vecami prešla,kým som sa dala dokopy.

Phoenix011

Ahoj @rollo podla skusenosti ale ako ostatny povedali ja by som odporucil uzivat Vitamin D, posilnuje imunitny system jeho deficit sposobuje unavu a depresivne ladenie. Skus to pozriet na stranke scitecpro.sk ;)

hildahil

Martina ešte stále ti to pomáha? Ono jedna vec je podľa mňa podporovať a iná liečiť, lebo liečiť na to sú vitamíny prikrátke by som povedala :/

vikiragga

za seba ti mozem povedat ze jedine lieknmi a konkretne enzymami, wobenzym je u mna topka, ktora funguje a pomohla nielen mne ale aj kazdemu komu som ho odporucila

martina88

mne pomaha kombinacia D3 a zinok s vit.C, kupujem od sunday natural, prirodne produkty, a D3 je silnejsie ako D2 napr

biatlonistka7

Mersia ale tým si robíš len horšie, to nepomáha pri problémoch, to ich zväčša ešte viac komplikuje. Musíš myslieť pozitívne, snažiť sa aktívne hľadať možnosti ako sa problému zbaviť ako späť získať zdravie!

mersia

Lenze ked su problemy tak ja osobne si neviem nejako zachovat chladnu hlavu, neviem to proste, hned sa ma obavy zmocnia :/