Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

ahjaj

počula som o prípade školáčky s epilepsiou. Užívala lieky proti epilepsii, a často nevnímala, čo sa presne v škole deje, nevedela pohotovo reagovať, a bola veľmi spomalená. Nakoniec neprospievala z viacerých predmetov. Rodičia ju zobrali na EEG biofeedback, a vďaka tejto terapii mohli znížiť dávky liekov takmer na 1/3 a k záchvatom nedochádzalo. Dievča si zlepšilo prospech na priemerný.

POZOR

Picnik 24.03.2018 17:19:40 zverejnil fotky mojej dcery bez suhlasu osobu pod menom Picnik nepoznam a jednu fotku upravil vo fotoshope!!! Moja dcera nemala nikdy tak oko ako to on prezentuje. Zjavne sa jedna o nejakeho podvodnika uz som kontaktoval policiu.
Davajte si velky pozor

natalB

ahojte :) píšem akurát bakalárku o epilepsii u adolescentov, tak ak by si našiel niekto čas, prosím vyplňte mi dotazník, veľmi by ste mi pomohli :) ďakujeem, dotazník nájdete tu: www.survio.com

epicentrum

...aj ja sa pýtam, či sa dá epilepsia VYLIEČIŤ, to neznamená že nebudete mať záchvaty (vtedy je choroba len v remisii), ale že ZMIZNE EPILEPTICKÉ LOŽISKO...napr. ja ho mám vraj "na cievnom podklade" - bolo by to možné, aby u mňa to ložisko tam raz už nebolo? Ďakujem...

Culak Valerian

Dobry den z Nitry.Som epileptyk od 18 rokov bez zachvatov uzivam Debakyn polovicku 1x krat za den.Do mesiaca mavam 3x krat auru.
Epilepsia mi narusila sexulitu.Do 50 rokoch zivota som sa epileptickej poradni osetrujucemu lekarovi nezdoveral az teraz jak sa vysytol zdravotny problem.Prosim Vas o pomoc pisomnou formou.Kontakt.
Valerian.Culak@Gmail.com

GOING

Choroba sa vyliečiť dá, aj epilepsia ale človek nie !
Epilepsiu vyliečiť viem. Meraním to po 2 mesiacoch potvrdili aj lekári.
Ako to liečim neprezradím lebo by to stratilo hodnotu.

-odkaz odstránený-