Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

allik

Dobrý deň.Chcela by som vedieť,či je tu niekto epileptik a študuje na vysokej škole.Dá sa to zvládnuť?Ďakujem

Kacenocka

Mne sa to praveze v puberte prejavilo.
mam 35.
Citam vela o tom ze je to mozne..
Nieje to na nevydrzanie.da sa s tym naucit zit az na niektore obmedzenia..

Messje

Kacenka
Ano,poznam pripady dva kde zachvaty zmizli.Zalezi aj kolko mas rokov.V jednom pripade sa jedna o chlapca ktoremu boli zmenene nastavenie liekov a ziadne zachvety nie su.Uz asi 2 roky...klop klop aby som nezariekla
V druhom pripade ide uz teraz o dospeleho chlapa,ktoremu zmizli zachvaty po puberte. Uz velmi dlho neberie nic.
Zalezi aj dovod tych zachvatov aky je.Ci ide o nehodu ktora sa stala kym predtym si ich nemala,alebo to mas od narodenia z nejakej diagnozy.

Kycera

Kačenočka, ja osobne neviem, ale prajem Ti, aby si taký stav dosiahla! Skús sa skontaktovať s týmto lekárom z Prahy, on by Ti mohol pomôcť :
www.joalis.sk.

Kacenocka

Keby ste niekto vedeli o niecom,co dokaze dosiahnut bezzachvatovy stav,prosim kontaktovat..
kacenocka2@azet.sk
Dakujem

Kacenocka

mgasparova
Dobry den
Chcela by som sa dostat na bezzachvatovy stav.
Mavam 1-3 zachvaty mesacne..dakujem za radu.

mgasparova

Dobrý deň, čo sa týka epilepsie - ak vieme primárnu príčinu, čo vieme a rozumieme základnému princípu fungovania tela, áno aj táto ťažkosť sa dá vyriešiť-jednoducho, ľahko a účinne. Viem povedať, že na to funguje zatiaľ jediná vec, čo poznám a čo sa ku mne dostalo pred nedávnom. Ľudia s epilepsiou sa z toho dostali a neboli potrebné žiadne lieky,liečenia a pod. veci a je tu možnosť aj pre ostatných. Rada pomôžem a poskytnem ďalšie info. Pekný deň

Senzusak

Liečim sa na Epilepsiu od narodenia, mám teraz dobré lieky , nemala som záchvat asi 5 rokov , pred 5 rokmi to bolo za 2 týždne aj dva dni za sebou, lieky sa volajú Depakine Chromo 500mg