Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

Timotej Demjan

Mám malú dcéru ma asi epilepsiu každé ráno jej musím natrieť chleba z máslom a musím jej dať aj uhorku na čelo zmierňuje to učinky večer nakladačky nabrucho som rád že ju mám ona je ložiskona sústruju

Jakub Patak

Pravidelne dostávam malé záchvaty som tzv. psychomotorik
a epilepsiu liečim tak že si každé ráno natriem brucho fastungelom - tým pretriem ložisko a uvolnenie pride ochvílu. Ak vám nepomáha ani toto tak odporúčam vykopať asi 2m hlbokú jamu pomáha to aj na šediny.

neznama55

ludia co maju epilepsiu nesmu robit nocne smeny!!!!!! ja by som ich zakazala aj pre zdravych ludi ale nocne sposobuju epilepticke zachvaty!!

Mirek Patak

Dobry den ja si osobne myslim ze epilepsia sa da vyliecit len poriadnym skokom z mrakodrapu ale môze sa dat vyliecit aj moruga trinidad scorpion ak budete dene jest 4x tuto super vec vasa epilepsia bude prec

soprano

ja mam epi od 6 stich rokov dnes mam 33 rokov a dene aj 50 zachvato .. pochodili sme cele slovensko aj česko a nikde nič .. teraz chodim do Martina k prof Michalovy Drobnemu .. ten mi povedal rovno že už je to zastarale a bohužial už sa to nezmeni ... aj moja sestra ktora ma 39 rokov ma presne to iste čo ja len ona ma tych zachvatov trocha menej ..

fezoj78

10epileptikov-10 iných záchvatov.Ale všetci máme v zdravotnej karte napísané G40.Aj manželka jú ma.Ja mám 39 rokov.Epilepsiu mám od 3 mesiacov.Keď som bol malí ine záchvaty ako keď som začal chodiť do školi.Vtedy som už aj AURI začal mávať,čo bolo dobré,lebo som vždy vedel kedy budem mať zachvat.Aj AURI sa mi počas života menili.Na učňovke,vďaka správnym liekom sa to polepšilo.Ešte dva roky dozadu som mal do týždna 1-2 niekedy 3 zachvaty..Teraz ich mam 1-2 za mesiac.Nebudem sem písať ako sa mi to podarilo,lebo to by bolo na dlho.Ale kto chce nech mi napíše a dozvie sa.jogo78@centrum.sk

AyameSenpai

allik ahoj ja mám epilepsiu a normálne študujem na VŠ pokiaľ sa ti chce dá sa to v pohode zvládnuť :D :D :D

daniela78

Dobry den mam otazku neviete ci moze epilepsiu vyvolat aj ocny glaukom?Prvy zachvat bol po vycerpanosti kde naskedkom padu bol uraz hlavy. Po 6 rokoch sa zachvat opakoval no jaosobne si myslim ze je to sposobene nedostatkom spanku stresom a vycerpanostou nakolko po nocnej som nespala. Alebo je to mozno ine ochorenie...dakujem za akukolvek radu.

jogo78

Ja a aj manželka mame epilepsiu.Mate možnosť prist do Trnavy? Napište na jogo78@centrum.sk Dozviete sa prečo som Vám napisal tuto otázku.