Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

Culak Valerian

Dobry den z Nitry.Som epileptyk od 18 rokov bez zachvatov uzivam Debakyn polovicku 1x krat za den.Do mesiaca mavam 3x krat auru.
Epilepsia mi narusila sexulitu.Do 50 rokoch zivota som sa epileptickej poradni osetrujucemu lekarovi nezdoveral az teraz jak sa vysytol zdravotny problem.Prosim Vas o pomoc pisomnou formou.Kontakt.
Valerian.Culak@Gmail.com

GOING

Choroba sa vyliečiť dá, aj epilepsia ale človek nie !
Epilepsiu vyliečiť viem. Meraním to po 2 mesiacoch potvrdili aj lekári.
Ako to liečim neprezradím lebo by to stratilo hodnotu.

-odkaz odstránený-

Ema 30

Zdravim, chcela by som sa v prvom rade informovat ci sa da epilepsia viac potlacit alebo uplne sa jej zbavit... uz to bude rok od kedy som mala 1. epilepticky zachvat, bolo to pred odstahovanim do Rakuska a bol to pre mna privelky stres... po 5 rokoch zvacsenej neurohypofyzy mi nasli aj nador,beriem pravidelne tabletky ,no zachvaty sa zriedka opakuju a hlavne "bdele" ked v spanku som uplne strnula a popritom robim cudny zvuk...

going

Dobrý deň,

epilepsiu liečim každý deň ! Nie len u detí ale aj u dospelých ,
najstarší mal 68 rokov keď sa prejavila , 4 roky nemal záchvat.
Niektoré prípady vyliečenia a liečenia DMO, Ment. ret. a Epilepsie
mám na -odkaz odstránený-.

Anton

nana212

ahoj ja sa na epilepsiu liecim od svojich 16 rokov ano spustacom moze byt stres (v mojom pripade bol stres spustac choroby)zachvaty som nemala caste asi tak raz do roka vzdy na jesen cize v rvnakom case asi dva roky uzivamlieky depakine chromo 500mg a lavetiracetam 500mg rano aj vecer a 250mg mam skvelu pani doktorku nebojim sa jej na cokolvek opytat aj eeg mi robi aotvorene povie ze moj stav je nezvratny ani sa nezhorsuje ale ani nezlepsuje myslim si ze epilepsia sa vyliecit neda to je moj nazor

Johanson

Z pozorovaní je epilepsia, dôsledok poškodenia mozgu a následne vniknutie patogenov do mozgu a ich usadenie mimo krvného riečišťa.. Treba zničiť parazity v mozgu aj v chrbticovej žľazovej mieche, objavené len nedávno a epilepsia sa potom odstraní. Máme len čiastkové úspechy v liečbe. Vieme ako na to.

Maly lopasanek

Moje kapse sú prázdne lebo operácie mojho syna sú velmi lacné ale on má radosť s každej minúty co sa može hrať na piesku pred domom jebe mu už neholí sa a miesto jedla papá zavárané oharky

Milan ozdin

Dobry den zmenilo som svoj presli nazor na epilepsie teraz vam pomôze Redux je to pripravok na chudnute co je dobre lebo epilepsia vychadza z nadmernej vahy tak ako obezita ale je mozne ze vam to nepomôze preto by sme mali uzivat aj clavin platinum a zaklad je mat pohlavni stick aspon 7x tyzdene ale pre niekoho je to nemozne preto by so vam odporuci bradorast musite si snim potriet vase lica a celo brdorast sa vsiakne do vasej mozgovej kôry a zbavi as epilepsie mam to oskusane na svojom sinovy 100% pomaha

Cigan Vajda

Dobrý den, moj syn má tažkú chorobu ktorá je takmer nevyliečitelná. 90% ludí má epilepsiu idopadickú ktorá sá dá vyliečit ale moj syn toto štastie nemal. Má Jednoduché parciálne kŕče, ktoré sa vyvíjajú do sekundárne generalizovaných kŕčov. Tieto krče zastavíme jedine 13ml roztokom Paralenu každé ráno porpípade zalepiť si lavú nohu o krk. Mimochodom predvčerom nám po záhade behala malá opica Kubko mal vekú radosť.