Da sa vyliecit epilepsia podla vas?

laloss

ja trpim epi.uš 40rokov uživanim liekov sa zmenilo iba že nie cez den ale v spanku , stale mam aj ine silne bolesti hlavy a podobne .Ak niekto vie poradit hladam špecialne digitalne vyšetrenie čo u nas doteras nebolo na magneticku rezonanciu som bol ale asi nič nenašli , dakujem za rady popripade www stranku

suri

áno,
epilepsia sa dá vyliečiť
potrebné vedieť postupy...
nie elektrošoky, chemické lieky, ...
toxíny z baktérií, víusov, parazitov, plesní...,
kyslý organizmus,
zatukovatelé orgány /hypotalamus, mozgový kmeň, epifýza, neurohypofýza,../

jednou z príčin jeaj duchovná príčina

zzuzka

Ahoj,
no ja osobne si myslim, ze ak mas pocit ze tvoja doktorka nieje dostatocna odbornicka tak ju urcite vymen, ide o tvoje zdravie, ja som mala stastie a doktora mam fakt odbornika a vzdy sme sa bavili na rovinu. Ked ti nechce alebo nevie pomoct tak to skus inde. Aj ked pokial ta ona pozna 11 rokov a ma celu tvoju spravu bolo by fajn keby ta na to CT posle, sak to neni taky problem, asi musis na nu pritlacit, lebo dnesní lekári už nevedia čo by si dovolovali.
Mne Tiez, ked som bola mensia, skusal vysadit lieky ale bohuzial neuspesne nie som z tych stastnejsich, ktorým epi odznie ked vyjdu z puberty a som na nich proste "zavisla" no naucila som sa s tym zit.
Tiez ti prajem vela sil a kedze si este stale mlada prajem ti aby si z toho "vyrastla" a mohla do buducna mat plnohodnotny zivot. :-)

danielka

Ahojte :-) ja mam epi od 4 roch.momentalne mam 15.asi pred rokom mi lekarka vysadila lieky po tom,ako som nemala zachvat viac ako 4 roky.hned potom som dostala 3 zachvaty po sebe a skoncila na jiske.zachvaty nemavam casto niekedy ani raz do roka.moja doktoka je dost divna neche ma dat na ct ale len na magneticku aj potom ako povedala ze lepsie by bolo vidiet na ct.nasla mi tam cosi a povedala ze to moze byt nador alebo len neaky tuk.strasne sa bojim.myslite ze by som mala zmenit doktorku alebo ci sa to neda liecit pripadne inak????? Vsetkym vam drzim velmi palce lebo dobre viem ake to je :-)

epi

moje dieta ma tiež epi.Pri narodeni došlo ku krvacaniu do mozgu-v 2 rokoch prišiel prvy epi.zachvat,nasadenie liekov,kontroli...po 10 rokoch-už 5 rok bez zachvatu-čiste EEG:lieky berie (čo dalej?)uvidime z božou pomocou dufam že bude OK

aaaaaaaaaabc

atma sa da vyliecit, mal som ju, dlhe roky, a som velmi, velmi prekvapeny, ze uz velmi dlhe roky nemam ziadne priznaky po astme a alergii, skutocne. To iste epilepsia: som epileptik, ale pani doktorka mi navrhla vysadit po 5 rokoch lieky, kedze mavam dobee eeg, a pevne verim, ze sa mi podari z tejto pliagi vyliecit podobne ako z astmu, Boh nam pomahaj. Vela uspechov prajem aj vsm, treba verit.

risolina

ahojte nemala som etse zachvaty ale mam stale horsie a horsie eeg a ku tomu berem lieky vyliecim sa z toho niekedy?berem dva druhy liekov na epilepsiu

joni_

mam epi v rodine a vela zavisi od typu ochorenia. Su druhy co sa nedaju odstranit, len tlmit liekami - nikedy velmi uspesne, kd sa podari dobre nastavit lieky. Ale su aj typi ktore sa daju vyliecit, bud liekmi alebo operacne. To ale musi posudit lekar, lebo je velmi vela druhov epilpsie a vela druhov zachvatov.

celindion

ja neviem odpovedat....myslim vsak ze tu vlastne nejde o chorobu,je to nieco,co sa liecit neda,teda pri brani liekov,tu nemozeme povedat,ze niekde ne konci po dobrati,pride ziaduci efekt,tu sa len nieco potlaca,aby sa jazvy na CNS mali cas zahojit,aby neboli aktivne,aj vyboje,je to ako s imunitou,bud je podporovana alebo potlacana.Je to na kazdom epi pacientovi individualne,neda sa to zhrnut ano-ci nie.Ja som matka a dala by som vsetko ma svete,ako aj vasi blizky, aby ste boli v poriadku a viedli plnohodnotny zivot,moc vam to vsetkym zo srdca prajem,moc vas -co tu pisete obdivujem a skladam poklonu a pevne dufam,ze sa budu stale vyvijat nove menej skodlive lieciva,metody a sposoby, ako tuto diagnozu ,co najviac eliminovat.Neviem...nepokladam sa za niekoho,kto ma patent na rozum,nemam medicinske vzdelanie,ale ja si skromne myslim,ze je to aj emocne podlozenie,psychika, citlivost dusevne vyzretie,trvala psychicka zataz,ma nejaky spustac,myslim u dospelych alebo dospievajucich epi.Ked mojmu synovi v 18 diagnostikovali epi,prve co som urobila,som sa poriadne vyplakala vonku na prechadzke so psikom,vzala ten najvacsi ruksak,co doma mam a podho do kniznice,vtedy sme nemali moznost PC a internetu,nemohla som sa zmierit s tym ,ze mu hned daju tazke lieky,bez hladania priciny,chcela som vediet vsetko,preco-ako- kedy- co sa da,aby mi nahodou nieco neuniklo,co by mi mohli lekari zatajit,lekar sa uplne inak sprava,ked vie,ze ty vies o com je rec,bola to dlha cesta,ale opatilo sa.Syn ma pourazovu epi. Som velmi rada,ked budete pisat,ze sa mate fajn.drzim palec.

bernarda

da sa vyličiť epilepsia. mame v rodine epileptika. od 2 rokov bol na liekoch, teraz ma 16 .lieky neberie asi 4 roky. a zachvat nemal aspon 10 rokov. stale chodi na kontroly .1-2 krat do roka.