akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok

Príspevok v téme: akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok
proosiim rada

mam 15 rokov a chcela by som poradit ohladom starostlivosti o plet...mam niekolko otazok...ale je ich dost vela:D...1-nad cim je vhodne naparovat pokozku ked chcem vytlacat cierne bodky?..nad nejakym cajom ?..a zaroven aku doby by som sa mala naparovat?

2-do akej miery ovplyvnuje pitie zihlavoveho caju stav pleti?..su aj ine caje vhodne na akne ?...

3-ake potraviny posobia priaznivo na stav pleti a naopak akym sa mam urcite vyvarovat...je pravda ze mlieko zhorsuje akne?

4-je dobre oplachovat tvar salviovym odvarom?..niekde som citala ze to posobi protizapalovo...

5-ake mate skusenosti s pripravkom eclaran 10?

6-namiesto tekutej alpy mozem na vysusovanie pouzivat aj taky krem Alpa?

7-pouzivate niekto make up Shniny Touch?..co si o nom myslite?

8-niekde som citala ze ked mam vyrazku je dobre na nu prikladat obklad z odvaru repika..pomaha to?..poznate ine bylinky vhodne na obklady na vyrazky?

9-poznate niekto mast hojivy zazrak v takej ruzovej nadobke?..ak ano neviete ci je dobre to davat na vyrazky aby ich to zahojilo?

viem trochu vela otazok ale ak viete odpoved co len na jednu z nich prosim napiste velmi mi pomozete...a mozte napisat aj nejake vase osvedcene tipy..dakujeeeeem strasne moc za kazdu odpoved
------------
Akné - www.zdravie.sk, www.zdravie.sk

mishell16

ahoojky ja mam tiez dosť problematickú pleť..vždy skúšam nové vodičky a kadiake pripravky na pleť ale skoro mi nepomahaju=( mám celkom vyditelne bodky na nose a strasne mi to vadí..môžete mi pomôcť??už to mam asi 2-3roky a wobec to nieje pekné..viete mi vysveliť čo je to tá"mikrodermabrazia"??a ako funguje??aa ešte že kde by som si to mohla dať robiť????prosíííím ozvite sa!=(

NikuskQ

Takže ja som mala čierne bodky skoro po celej tvári naštastie ich nebolo tak vidno iba ked som sa pozrela z blízka.Radím všetkým babám ktoré majú problémy nielen s čiernymi bodkami ale aj s vyráškami a podobne...chodte ku kožnej doktorke a pýtajte si Sébium-čistiaci gél, a Ichtoxyl-čiernu masť!!!..Naozaj to pomáha mám s tym skúsenosti. Gél budete používat tak že: navlhčite si tvár, natrite sa Sébiom a nechajte pôsobiť asi 2-3 min. potom umyte vlažnou vodou. Toto ošetrenie budete robiť 2-krat denne ráno a večer. No a ichtoxylom sa natriete každy večer na noc..po 2 tyždnoch budete mat krastnu pleť..naozaj odporúčam. Dakujem

Blaze

Cha cha žiadna kozmetika nepomaha HLAVNA JE STRAVA !! hlavne nejest sladke a jest vela ovocia a zeleniny .... A obmedziť vypražane jedlá.

kika32

Vela pomaha hlavne zmena stravy. Obmedzit sladke a menej solit.Ak si cistis plet tak si ju nenaparuj ale poloz si na tvar horuci uterak namoceny v harmancekovom odvare vtedy sa ti pory lepsie uvolnia.Harmancek aj dost vysusuje pokozku takze ak je velmi masna tak tak ju hoji a ukludnuje. Velmi blahodarne pomaha maska z obycajneho drozdia.Doda pleti vela vitaminov,pomaha hlavne pri zapalenych vyrazkach

chantal333

lussilla
to je individualne, ja som chodila ku koznej a predpisovala mi same smradlave vod a kremy, nic mi to nepomohlo a drazdilo mi to plet velmi, teraz chodim kazde tri-styri tyzdne ku kozmeticke, pouzivam kozmetiku, ktoru i dava ona aj doma a mam hladku plet, akurat tie pory si musim dat urobit lebo tych sa nezbavis nijako inak ako ipl aleo mikrodermabrazia...

lusilla

chantal333 kozmeticka nepomoze vytlaci vyrazky a potom ostanu vsade cervane bodky uz som to zazila viem o com hovorim a bola som uz u viacerych kozmeticiek..je pravda ze ked vitlaci pouzije pripravky takze ty cervene bodky su v mensiom mnozstve ale su! OVELLA VIAC POMOZE KOZNA! paapa

lusilla

mala/mam prolemy s pletou a pritom som mam 11 rokov mala som akne/vyrazky na tvary a na ramenach miule som s maminou isla ku koznej a predpisala mi ZYNERIT je super tam sa v navode pise ze vysledy budu az po 10-12 tyzdnov mne vysledky prisli ovela skor su to antibiotyka dufam ze mi nebudu meskat kramy:( dost to stipe ked ho nenesiem na ttvar ale da sa to v pohode vydrzat a jedna pisala ze z lekarne tiez pomozu je to hlupost z lekarne som mala pletove vodicky vsetko mozne nic nepomahalo AK TO S PLETOU NEMATE AZ TAKE ZLE UPLNE STACI POUZIVAT CLEAN A CLEAR PLEWTOVU VODU NAPR PROTI CIERNYM BODKAM A NIVEA visage young ...A ESTE ZNACKA EUCERIN MA VELA VYROBKOU JE TIEZ VELMI UCINNY TEN MI PORADILA KOZNA:)) TAK papa som rada ak som niekomu pomohla:)

lucka6103

baby, skuste del a peeling od garnier. ne celkom pomohol.... najskor som sa po pouziti dost vyhadzala, ale potom mi to zmizlo.. a s vyrazkami nic nespravim pred mesntruaciou, to sa vyhadzem troska viac,a le potom uz v pohode:)