akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok

Príspevok v téme: akne..cierne bodky..starostlivost o plet...AA..zopar otazok
proosiim rada

mam 15 rokov a chcela by som poradit ohladom starostlivosti o plet...mam niekolko otazok...ale je ich dost vela:D...1-nad cim je vhodne naparovat pokozku ked chcem vytlacat cierne bodky?..nad nejakym cajom ?..a zaroven aku doby by som sa mala naparovat?

2-do akej miery ovplyvnuje pitie zihlavoveho caju stav pleti?..su aj ine caje vhodne na akne ?...

3-ake potraviny posobia priaznivo na stav pleti a naopak akym sa mam urcite vyvarovat...je pravda ze mlieko zhorsuje akne?

4-je dobre oplachovat tvar salviovym odvarom?..niekde som citala ze to posobi protizapalovo...

5-ake mate skusenosti s pripravkom eclaran 10?

6-namiesto tekutej alpy mozem na vysusovanie pouzivat aj taky krem Alpa?

7-pouzivate niekto make up Shniny Touch?..co si o nom myslite?

8-niekde som citala ze ked mam vyrazku je dobre na nu prikladat obklad z odvaru repika..pomaha to?..poznate ine bylinky vhodne na obklady na vyrazky?

9-poznate niekto mast hojivy zazrak v takej ruzovej nadobke?..ak ano neviete ci je dobre to davat na vyrazky aby ich to zahojilo?

viem trochu vela otazok ale ak viete odpoved co len na jednu z nich prosim napiste velmi mi pomozete...a mozte napisat aj nejake vase osvedcene tipy..dakujeeeeem strasne moc za kazdu odpoved
------------
Akné - www.zdravie.sk, www.zdravie.sk

chantal333

all
kocky co ste v puberte tak urcite by ste mali pravidelne navstevovat kozmeticku a cistenim sa vam tie bodky mozno uplne stratia resp sa nezhorsia, ak uz ich mate par rockov na tvari skuste mikrodermabraziu ja sa na to chystam, vysledky som videla a su uzasne ozaj.-)

natala312

No ja mam tiež že taky problem na nose mam čierne bodky a tiež aj na brade a ak si to vytlačim opäť sa mi to tam objavi...nwm čo stym všeličo som použila ale kcela by som vyskušať niečo nove poradi?..niečo učinne komu už niečo pomohlo lebo skoro každy ma čierne bodky..a každy sa ťsažuje s koro nikomu nič nepomože pls poradte..!!..´DAKUJEM

hanuska10

Ono taka kozmetika aku tu spominate, napr. oriflame vobec nie je vhodna na plet s akne, ak sa chcete akne skutocne zbavit pouzivajte len kozmetiku z lekarne, napr. Bioderma Sebium, kt.je urcena na plet s akne...

madison

no co sa tyka tej masticky 9otazka; tak ja som to raz skusala,ale NEPOMAHA TO lebo to je vlastne urcena na suche miesta.napr. pery,okolo nechta a pod. aj ja mam inak problematicku plet. a budem mat skoro 15

poradte prosim

prosim povedzte mi ci je aknecolor dobry lebo mi nepomaha ani on ani pletova voda a ani gafrova mast teraz idem vyskusat tycinku -tea tree -oriflame a repik

qwertka

Ahojte...ja mam tiez problemy s akne a chcela by som sa vas opytat ci niekto z vas uz vyskusal ruzovu vodu...ak ano pomaha vobec?

jaja

zihlavovy caj to obvplivnuje a taktiez nieje dobry len na plet lebo to celkovo precistuje organizmus a to sa ti odzrkadli na tvari...neviem ci mlieko to zhorsuje ale som pocula ze nato vplivaju aj oriesky niekomu sa z toho povytvara akne...ale mozno to su len vyrazky alebo nejaka alergia...a je jedno nad cim sa budes naparovat urcite je lepsie nad enjakymi bilinkami ale postaci aj cista voda a nepouzivaj alpu a take to strasne vysusuje...a ked to pouzijes tak si potom pretri tvar nejakym kremam na mastnu plet...lepsie podla mna anmiesto alpy pouzivat trochu zriedeny tea tree olej ale pozor lebo to ti moze strasne yvsusit plet tak nezabudni na krem...eclaran 10 mam tusimdoma dade zapotroseny neviem...:D a ten hojivy zazrak podla mna nieje vhody na vyrazky...ale skor na take ranky a suche pery a tak...ale najlepsie je zajst za koznou...a trpezlivo sa liecit...a nevzdavat to ked po tyzdni nie su vysledky...yvsledky sa dostavia az po roku...mam odskusane...zazraky sa nedeju :D

nicoll

Chcela by som sa opýtať ako sa zbaviť čiernych bodiek na nose, pokiaľ sú to ňeni vyrážky ..... hrozne ma to trapy a chcela by som to odstrániť nájde sa volaký spsob?? a este jedna otazka ........ mam na tvari dost znamienok ale nie materskych daju sa aj tie nejako odstranit okem lekarskeho zakroku ??? prosim poradte mi ......Ďakujem

pytiolka

caute ja len som chcela nieco napisat na adresu toho pytiolu...dva dni..respektive dve noci co som ho pouzila a konecne sa mozem na seba bez strachu pozriet na dennom svetle:D...samozrejme staram sa o plet viac ale tusim prvy krat po troch rokoch ked si prejdem rukou po cele mam ho takmer cele hladke co sa mi este nestalo...stoji 50 korun v kazdej lekarni..neviem ci to pomaha kazdemu ale mne fakt pomohol za dve noci...