Otázky na RNG

maria-2016

Pan Rng vyliecte sa rychlo....je nas tu kopa ludi co sme odkazany na Vas a vase rady nam naozaj pimahaju...no a taky ako je Lombardo a spol nech sa viac nevyjadruju..nie ich sme sa pytali na pomoc ...ale cakame pooc od Vas.....prajem skore uzdravenie a aspon nam napiste ako sa citite......

mimagigi1

Tak to mi je luto ze je RNG chory -( dufam ze nic vazne), a teda ze uz prispievat nebude kedze kazda jeho rada aspon pre mna bola vzdy velmi cenna a velmi sme si vazili toho ze si nasiel cas a tak rychlo odpovedal na otazky kt. boli myslim ze pre vacsinu z nas velmi podstatne.

Mesačný princ

gabi123 - prelistuj si témy zo včera, alebo za posledný týždeň. Pán RNG je chorý a niekto sem písal, že už nebude prispievať na toto fórum, pretože si aj tak väčšina ľudí jeho rady nevážila.

tak len toľko

jozkos61

zdravim rng konecne mi prisiel st johns wort od firmy paradise ako si radil, mam to zacat brat normalne 3 x denne po jedle jednu ??
kedy sa mozu dostavit ucinky cca?? napriklad ad ma tri tyzdne
este dodatočna otazka čo sa tyka bylin, teraz beriem cinsku medicinu, chodim k terapeutke (uznavanej ) činskej mediciny a robia mi na mieru odvary , berieim to uz treti mesiac a je mi lepsie trochu, ale mozem tento pripravok brat spolu s tymi odvarmy alebo nie ? dik

maria-2016

Tery ja tam vpisem stat teda slovensko. a na colnici neviem ako to presne ide lebo ja som si odtial objednavala aj za 40 eur a este zatial som problemy nemala