Otázky na RNG

simka111

Dobry den RNG , mam na Vas prosbu. Neviem ci mi budete vediet poradit, ale ide o zdravie babky. Predvčerom ju brala sanitka, s tym, ze ma pravdepodobne mrtvicu..ja som nu nasla v posteli s otvorenymi očami, ktore chodili hore dole, s ust jej šli sliny a vydavala zvlaštne chraplave zvuky, neskor mala pery modre, bola v krči, lenže ruky a nohy sa jej zvlastne metali....v nemocnici nam ale povedali, ze mala epilepticky zachvat..teraz nechapem, ako mohli lekari sanitky stanovit inu diagnozu...nikto vsak nevie z coho to je..CT v poriadku, krv tiež, vysledky neukazali mrtvicu...teraz leži na neurologii.rozprava tak tahavo, takze ma asi niečo z mozgom, ludi si pamäta, lenze je zlaknuta a vobec nevie čo sa stalo..priviazali jej ruky, lebo vraj vystraja a chce ist domov...tusime, ze to ma z liekov, pretozr ich brala kopu, ma jednu obličku uz viac ako 20 rokov a lekari ju len pchali liekmi...lekat sa s mamou rozpraval len v dverach, a ked spomenula lieky, tak len vyhybavo odpovedal a menil temu..,neviete nam niečo poradit ??? Dakujem

kika1310

Dobrý deň, mám otázku k vášmu príspevku v inej teme z 23.07.2013 06:23:00 ktorý znel:
Nakazy v prinosnych dutinach odkial sa dostavaju s hlienami do hrdla, na mandle do priedusiek a pluc a dokonca cez Eustachovu trubicu aj do stredneho ucha sa daju vynicit kvapkami roztoku citricidalu, branim odhlienovaca NAC a enterickymi kapsulami oreganoveho oleja.
Ziadne ustne brane prostriedky nemozu nakazu v tych dutinach vyliecit, lebo dutiny nemaju prepojenie na krvny obeh, tj obranne latky sa do nich mozu dostat len cez hlieny.
Viac okolo toho najdes cez Google.sk pod rng, infekcie kde rozni lekari vysvetluju, preco atb obvykle na tieto nakazy nepracuje dobre, alebo dokonca vobec.
Inac chronicke znamena nespravne liecene a neodstranene. Spravnym prostriedkom nakazu odstranis, tj nemoze tam zostat dlhy cas=chronicke(z greckeho chronos=cas)

Moja otázka je:
Moja 7ročná dcéra má problém so zapáchom z ústnej dutiny. Myslím, že to bude konkrétne hore spomenutý problém, pretože vykašlieva hrudky hlienu, ktoré majú ešte horšiu intenzitu zápachu ako ten z úst. Chcem jej teda podľa vašej rady nasadiť solmucol alebo acc a oregánový olej. Viete mi prosím poradiť aké dávky jej mám dať? má cca 23 kg. A máme tento olej: www.pilulka.sk
Dakujem za rady

Janka56

Prosim Vas vie mi niekto poradit, kde sa da kupit kvalitny citricidal a ako ho davkovat pre 8 rocne dieta? mame zadnu nadchu a streptokoka, s nadchou sa trapime uz od novembra, na streptokoka momentalne berie ospen.Asi pan RNG uz nebude davat rady, ako tak citam. dakujem za vsetky odpovede

janush273

Dobrý deň. Chcem sa spátať, ako by ste postupovali pri iečbe ochorenia ruža (erysipelas) doplnkami? Antibiotiká Augmentin mi totiž počas liečby boli vysadené kvôli podozreniu na alergiu na penicilín. Bol mi injekčne podaný dithiaden a liečba pokračuje zatiaľ len liekmi kt. riešia len alergiu - zodac. ďakujem

jozkos61

ludia neviete mi poradit ?? p RNG končil akurat kym mi prišiel st worth john z usa a neviem ako ho davkovat, pisu tam jednu naobed rano a vecer po jednej, ale pise sa tu stale dookola o nejakej narazovej davke ale nikde to nieje specifikovane, myslite tym ze rano 3 tablety a hotovo alebo ako t je myslene ? dakujem

Messje

Lidia,uz s tym prestante.Pan Rng nie je chory.Toto je odkaz z jeho stranky

"Všetko raz končí. RNG sa rozhodol odísť do zaslúženého dôchodku, preto už nebude minimálne dočasne na tomto fóre dávať každému osobitne rady. Ak hľadáte od neho radu, vyhľadajte si na fóre tému čo vás zaujíma, a prečítajte si čo radil druhým. Téma sa najlepšie vyhľadáva cez Google vyhľadávač, zadaním témy a nicku RNG.
Veľa optimizmu všetkým želajú RNG a Ivan."