Otázky na RNG

janka

je to Jodisol,3,6 g pero. Zloženie nie je napísané. Iba roztok/solution, providonum iodinatum. Je to dobré? Iné v lekárni nemajú. Dá sa objednať aj u teba?

RNG

Spravne.
Janka, ake je zlozenie a mnozstvo tej jodovej tinktury z lekarne?
Tu co ja odporucam ma 2% jodu a 2.5% KJ(potassium iodide=kalium iodide),v 40% alkoholickom roztoku.

pentium

velmi pekne ti dakujem rng,uz v stredu si idem kupit tu jodovu tinkturu,takze si to mam nanasat 2x tyzdenne pod pazuchu,???nakolko som chlapec.

pentium

a kde sa da kupit ta jodova tinktura,aj v lekarniach???a kolko priblizne stoji???velmi pekne dakujem za odpovede.

RNG

Vitaminy(antioxidacne) odstrania skodlive volne radikaly, ale inac necistia telo od poskodenych tukov ani inych "smeti". Na to musis brat enzymi a cistiace=absorbcne prostriedky(aktivne uhlie, psylium, lecitin,NAC, MSM...)
Koloidne striebro nedetoxifikuje, len zabija vacsinu mikroorganizmov, kde sa dostane.
Z mineralov by som ti odporucil radsej zinok, jod a selen.Tie sa priamo podielaju na detoxifikacii a jod aj na vyrobe enzymov.

pentium

dnes som sa rozhodol,ze si kupim koloidne striebro,pomozeme mi v boji proti akne???nemam toho akne vela,ale xcem sa toho raz a navzdy zbavit.