Otázky na RNG

striebro

RNG co sa moze stat ked som nastriekala dietatku do oci tu striebornu vodu? moze sa to ci nie?
-A este sa chcem opytat na jodovu tinkturu na kozu ked si davam aj 3-4 krat tyzdenne uz vyse 3 tyzdnov, tak 15-20 kvapiek, ci je to v poriadku alebo ci sa mi nieco moze stat?co sa stane pri predavkovani jodom? pocula som ze je to nebezpecne. a mozu tu jod.tinkturu pouzivat aj deti?

zonula

ahoj RNG,chcela by som ta poprosit o radu,co treba uzivat,resp.comu sa vyhybat pri dlhodobejsom zvysenom prekysleni zaludka a pri "paleni zahy".dakujem

RNG

Vsetky silne esencialne oleje su drazdive, preto ich treba riedit minimalne 10 ku 1, niektore az 100 ku jednej.
A definitivne mozu sposobit dermatitidu, ked aplikovane v nespravnej=prilis silnej koncentracii.
Napr klincekovy olej ti na tvari vypali rany, preto sa pouziva na nicenie koznych rakovin a predrakovinnych utvarov

pentium

mam jednu malu otazocku:mozem dostat z pouzivania cajovnikoveho oleja dermatitidu???(mam na mysli aplikaciu na tvar)

RNG

Decapeptyl(triptorelin) je liek pouzivany pri pokrocilej rakovine prostaty. Jeho ucinok je potlacenie tvorby testosteronu, cim sa spomali pokracovanie rakoviny prostaty, ktorej progres je hormonalne zavisly.
Podla literatury, kedze injekcie triptorelinmu sa davaji raz za 4 tyzdne alebo v podobnych intervaloch, "oneskorenie 2-3 dni nepredstavuje problem"
Podotykam, rakoviny sa daju vyliecit, nielen spomalit, je tu na fore zopar tem, ako na to a v prirode hromada protirakovinnych prostriedkov.
Napr, Graviola,B17,betaglukany,artemizinin, lapacho, Samento, liquid zeolites, atd.
Pomocne su velke davky vitaminu C,silne antioxidanty, omega 3 oleje, kokosovy olej, enzymi a jod, rastlinne steroly(pouzivane v zmesiach na zmensenie hyperplazie prostaty)atd. Je aj specificky vytazok na rakovinu prostaty(benign prostate hypertrophy),velmi uspesny, vytazok z laliovitej rastliny Crinum.

jerdna

Dobry vecer. Prosim o radu, co sa stane, ak pri hormonalnej stimulacii €anzelky pred ivr sa nam oneskorila aplikacia decapeptylu o cca 12 hodin. Vdaka. Pekny vecer