Otázky na RNG

crazyangel

vazeny pan Rng, chcela by som sa Vas opytat, v prispevkoch o chudnuti dievcata spominaju nejaky pripravok adipex, poznate tento vyrobok, aky mate nanho nazor??ma zle vedlajsie ucinky?? lebo na nete som sa docitala, ze napriklad REDUCTIL ako tabletky na chudnutie stiahli celkovo z predaja v taliansku,lebo mal zle vedlajsie ucinky...tak ci aj ten adipex nebude nieco podobne, ked dotycna schudla z neho za mesiac 12 kil a teraz je jej zle a ma triasky...
a este jedna otazka, brala som rok antidepresiva- fevarin, a z vahy 45 kil som nabrala behom toho roka na 64...myslite, ze to bolo naozaj ucinkom toho antidepresiva?lebo za cely svoj zivot(mam 23)az do psychickych problemov, som mala stabilnu vahu, nedrzala som nikdy ziadne diety a vazila som vzdy max do 47kg... lebo nazory sa rozchadzaju, psychiater tvrdi, ze toto ad absolutne nemalo vplyv na moju vahu a jej narast a takisto zase odbornicka na vyzivu a zaroven mudr- odbor endokrinologia tvrdila, ze to mam jednoznacne z antidepresiv, takze ci bys te mi vobec odporucali pokusat sa chudnut branim nejakych tabletiek na chudnutie, alebo cisto len cvicenim, ide mi o to, ci by som si tabletkami na chudnutie nepokazila opat psychiku...(AD som uz vysadila)ak mozete a viete mi na toto odpovedat, budem rada.

RNG

Sysla, na tu bazu, to je jedno.V akejkolvek forme je antiviralna.
NAC je n-acetylcystein, forma aminokyseliny, ktora odhlienuje a posilnuje viralnu imunitu.
Tieto menovane antiviralne potlacaju kazdy virus, ale musis si uvedomit, ze sa jedna o potlacenie, nie kompletne vynicenie.Niektore viac, ine menej. (Su "tvrdohlave" ako HIV, na tie treba tie najsilnejsie prostriedky). uplne vynivenie je casto nemozne, co vyplyva z podstaty virusov a ich nakazlivosti(virulencia)
Nastastie dostatocne potlaceny virus nepredstavuje problemy, pokial si udrzujes vysoke hladiny viralnej imunity.

sisla

myslela som ak si nepamatas ten antivirusovy efekt. a na ake virusy ta baza posobi, ci to je jedno? a tie ostatne produkty to tiez na hociake-vsetky typy virusov?

sisla

Dakujem RNG, len neviem z toho co si menoval, co je to NAC ???
a na tu bazu sa xcem opytat, ze ci to bazovy caj sa ma pit, alebo bazovy sirup?

RNG

Majoo, na vycistenie stvrdnuteho vosku v usiach treba nakvapkat teply kokosovy alebo olivovy olej do nich, za den dva sa to uvolni.
Myselka, 2 krat denne po pat minut pri cisteni zubov staci pouzivat slaby roztok peroxidu na bielenie zubov.

RNG

Na olynth som nasiel zatial 3 rozne produkty: odparovac na aromaticke oleje(zalezi aky aromaticky olej odparujes, niektore su OK,
kvapky(nemecke s obsahomtriprolidin HCl a pseudoefedrin) to podla moznosti neodporucam uz len z principu, ze efedra zvysuje tlak a bola stiahnuta s trhov na volny predaj,
a olynth(Phiser, 0.1% spray do nosana odpuchnutie nosnych sliznic, obsahujuci xylometazolin, ktory sama firma phizer neodporuca malym detom, kojencom, kojacim matkam ani gravidnym zenam)

RNG

sista, na zvysenie obranyschopnosti voci virusom menujem:selen, zinok, probiotika s obsahom L.bulgaricus,aloe vera,L lysin, baza, astragalus echinacea, silnejsie: GSE, extrakt z olivovych listov a velmi silne betulin, Befungin a chaparal(larrea tridentata).
Niekde medzitym je aj vitamin C, aj NAC, hlavne proti sezonnym virusovym pomahaju velmi velke davky vitaminu C, neutralneho, inac sposobi zaludocne a crevne problemy(hnacka) v tychto megadavkach, 1 gram esteru C kazdu hodinu!Toto mam mnohokrqt odskusame na sebe , rodine a okruhu znamych, so strachom som to vyskusal prvy krat pred rokmi, ked som sa odvazil sledovat revolucne uzavery Linusa Paulinga a jeho kolektivu na megadavky vitaminu C ako liecivo.
Da sa to robit az 3 dni, neskor treba davky znizit na 10 gramov max, teda aspon ja som musel. Ale chripka je za 24 az 48 hodin takto potlacena a zostanu len sprevadzajuce infekcie a oslabene telo, ktore treba zivit a chranit pred dalsim nakazenim aspon tyzden, kym sa obrana nezregeneruje.

majoo

ja by som sa chcel spytat ze ako mam liecit moje ucho ked nanho slabo pocujem,no vlastne ho mam zapchate a neviem ako dalej,DAKUJEM :) :D

helenaxxx

RNG dakujem a chcela by som sa este spytat aky mate nazor na tie kvapky olynth ked sa uzivaju pocas gravidity....dakujem nemoze to babatku nejak ublizit??