Otázky na RNG

959

Rng, chcela by som si urobiť z čertvej
mrkvy, petrušky a cvikly tu zmes, čo si písal, že pomáha na prísun enzýmov do tela. Takže ak dám do odšťavovača rovnaký pomer mrkvi, cvikly a petrušky a odšťavým to, mám to piť 1/2dcl denne. A kedy, ráno, večer, alebo na lačno?.A pomože mi to na trávenie?
A ešte niečo. Možem v tejto zmesy vynechať petrušku? že si odšťavím iba mrkvu a cviklu?

RNG

Nuz ked mas vytoky, telo sa niecoho skodliveho snazi zbavit nua a ked to skodi pridlho, moze to sposobit aj permanentne skody.
Treba to potlacit co najskor, nie vyckavat.
Vyhoda potravinovych doplnkov je ze nemaju postranne ucinky, mozes ich volne kupit, brat odrazu viacero pre zvysenie ucinku
Aby som nezabudol, v pripade ze tam mas aj nejake kvasne infekcie(moze tam byt naraz niekolko roznych), jedz co najmenej cukru, a peciva, a zvykni si jest alebo aj varit s kokosovym olejom

teza369

RNG DAKUJEM ... Viem, že je to ťažko takto posúdiť, ale stáva sa často, že to môže byť vážny problém? Konkrétne sa pýtam na tú neplodnosť.. Ešte raz Dakujem

RNG

Antibiotika pomahaju proti bakteriam, ale na druhej strane otvaraju pole pre kvasne infekcie a plesne.
Ja osobne(a to mam z roznych lekarskych literatur lekarov lieciacich prirodnymi prostriedkami)uprednostnujem sirokospektralne antimikrobialne prostriedky, take ktore potlacia nielen bakterie, ale aj plesne a kvasne kultury zaroven
Menujem zopar:
vyplachy koloidnou striebornou vodou
GSE roztok-horkac(30 kvapiek do 1/2 l vody, da sa pouzit aj ako vyplach aj na pitie postupne cely den.Najneskor do piatej.
Vecer pred spankom zobrat 2 kapsule
probiotik s jablkom, nech sa v noci maju cas dobre rozmnozit v crevach, lebo spravne probiotika nielen pomozu traveniu, ale aj vyrabaju rozne vitaminy, obranne latky proti parazitnym kulturam vcitane roznych zlych bakterii, plesni a kvasnych kultur.
Standartne odporucam aj branie selenu, zinku vitaminu C a E.

teza369

Ahoj RNG..Čítam si Tvoje rady a vidím, že si naozaj odborník a v mojom prípade aj zrejme posledná nádej .. Mám takýto problém: 2 roky sa neviem zbaviť zápalu pohlavných orgánov, ktorý sa prejavuje výtokom s nepríjemným pachom..Moja lekárka mi predpísala viaceré antibiotiká, naposledy Entizol, ale nepomáhajú. Mám obavu, že to prejde až do štádia, že nebudem môcť mať dieťa..Chcem to riešiť, prosím o radu a pomoc!! Veľmi pekne ĎAKUJEM !!! Prosím máš info, že by to mohlo skončiť až neplodnosťou?

RNG

Wormwood(palina prava) nemam, ale astragalus ano.Charcoal(drevenne uhlie) nahradi domace aktivne uhlie, pokial so pamatam Carbantox alebo Citrocarbon.
Na seriozne odmorenie ale mam Liquid zeolites, roztok v cistiacej humulickej kyseline, ktora je sama silny chelator(odmorovac)

dididi

Dobry den, chcem sa poradiť, z výterov mi objavili stafylokoka zlatého, mala som stále dlho zapálené hrdlo,pred mesiacom hnisavý podslizničný absces na lavej mandle. brala som po sebe tri krat antibiotiká z ktorých mám teraz samé vyrážky. manželovi nasli tiež tohto koka a synovi ho objavili ako prvému pred mesiacom, mal ho spolu so šarlachom. Vraj sa ho dá ťažko zbaviť, ale čítala som Vaše príspevky o výrobkoch. Ja som si kupila v lekárni citrovital aj kvapky aj tabletky, majú podobný účinok alebo slabší? a kde sa dajú zohnať tie výrobky o ktorých hovoríte. Máme dosť časté problémy s nádchami, hrdlom a chceli by sme sa ich uz zbaviť ale bez antibiotik.
Dakujem velmi pekne za odpoved vopred.

RNG

Podla mojich zdrojov beries 1.5 gramu kazde 3 hodiny, to je klinicky potvrdena ucinnost.A liecenie ma trvat 3-4 dni. Teda s tymito davkami.
Viem, ze mnohi vyrobcovia odporucaju podstatne nizsie davky, preto je doba o tolko dlhsia.
Ja by som ale pridal aj GSE , aspon na tyzden(60 kvapiek do litra vody, vypit postupne pocas dna, rovnomerne.
D manoza totiz bakterie(streptokoky) len viacmenej odhakne zo sliznic, ale GSE(citricidal) ich vyhubi.A nielen streptokoky, ale aj plno inych, ktore tam tiez mozu byt.

Minnie4

Ahoj RNG :-)) Prosim Ta ako dlho sa moze brat D-manosa? Pisu, ze dlhodobo,ale neviem co si mam pod tym predstavit..., co ak je to jedine co mi pomaha a keby som to vysadila opat sa mi problemy vratia. Dakujem za odpoved. Pekny den :-))