Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

skorica, arrytmia a tachykardia su poruchy sirenia sa nervovych signalov(mineraly) alebo poruchy vznikajuce pre nespravne hladiny hormonov a neurotransmiterov.
Odporucam brat na vecer pred spankom zmes mineralov, napr zmes na kosti spolu so Spirulinou(obsahuje aj ukludnujuci vapnik, aj horcik aj ine na absorbciu do tela, aby sa vytvorila zasoba v tele).
Ak to nepostaci, skus brat yam na hormonalne hladiny a St nJohns Wort na neurotransmitery. Jedno z nich by malo zabrat.
Pomahaju tiez vitaminy B, dobra a silna zmes je stress-B plus C, netreba to brat stale, len obcas ked citis stress.

RNG

Ivva, koloidne striebro je velmi ucinne na velku vacsinu mikrobov. Jeho ucinok v zaludku je ale velmi kratky, lebo sa z ucinnych ionov a koloidnych ciastociek zmeni na chlorid strieborny, ktory je podstatne(600 krat) menej ucinny.
GSE je tiez velmi ucinne, a jeho ucinok pokracuje po vstrebani v celom tele. Cize na vnutorne pouzitie je vhodnejsi.

ivica

dididi, pytaj GSE a oreganovy olej, /nie je v tej ponuke/ myslím, že mi to zaberá, konečne som spala a zobudila sa bez bolesti v krku /mandle/ Taha sa to so mnou uz od novembra, tri krat antibiotika a ulava az teraz..
RNG ďakujem.

skorica

RNG, potrebovala by som poradit nieco na arytmiu a tachykardiu, lekarka mi povedala, ze to vlastne nic nieje, ale zalezi na mne ako to budem zvladat a ako sa s tym naucim zit a pre istotu mi predpisala egilok. Mam ho doma uz mesiac a az dnes som si dala polovicku, lebo vcera ako som si lahla spat to srdiecko tak zvlastne pracovalo, ze som 2 hodiny nevedela z toho zaspat a rano po prebudeni som to mala zase.

ivva

RNG,na jednej int.stránke som čítala o koloidnom striebre, že je to širokospektrálne antibiotikum. Dostať ho aj u teba? Tuším si už o ňom niečo písal, ale chcem sa spýtať, prirovnal by si ho svojimi účinkami ku GSE? Ďakujem.

dididi

RNG,dobry den,písala som Vám 5.3.-12:08,mohli by ste mi prosím poradiť?
Syn(9) má znova silnú nádchu a ja sa tiež stále cítim akoby niečo na mna "liezlo".Uz sme z toho doma na nervy, ale antibiotiká už nechceme,imunitu už aj tak máme skoro v háji:-)ďakujem za pomoc.

RNG

959
www.zdravie.sk.
Lizanka, jablka sa konzervuju postrekom alaru(hlavne cervene), treba ich umyvat velmi dokladne, niekto dokonca odporuca mydlom.
V USA to uz znacne obmedzili ale su krajiny, kde nie.
Jod, doplnok jodu potrebujes tak ci tak, nielen pre stitnu zlazu ale aj pre hromadu inych hormonov enzymov atd. Po case, ked sa ti hladina jodu v tele zvysi(niekolko mesiacov) daj si zmerat cinnost stitnej zlazu a ked mas hodnoty normalne, je cas aby si sa zbavil syntetickych hormonov.

jod

RNG
Mam znizenu funkciu stitnej zlazy, v niektorej z diskusii si spominal doplnit jod. Chcem sa ta opytat, ked beriem 2 roky L-thyroxin 50-tabletky a chcem sa skusit spolahnut radsej na doplnky vyzivy ako na chemikalie mozem tie tabletky nahradit jodom???Ak ano moze byt jodovou tinkturou??A ak ano ake davky ako casto a kam??
Moja endokrinilogycka ma na mna cas len raz za 2 roky aj to 5 min, preto sa obraciam na teba. Vopred dakujem za odpoved.