Otázky na RNG

RNG

Najviac zapacha rozklad v zaludku(bielkovinne latky hnijuce produkuju H2S, ktory je citit aj v zriedeni 1 ku milion.Bakterie sposobujuce rozklad bielkovin sa daju vyhubit rozne: zvysenim obsahu kyselin a enzymov alebo antimikrobialnymi, ako GSE, koloidna strieborna voda, oreganovy, rozmarinovy,klincekovy, fenelovy a ine etericke oleje.
Odporucam brat 2 tabletky Betain HCl , pripadne bromelain(600 gdu) na zlepsenie crevneho travenia, lebo casto dokonca plyny z vrchnej casti criev prebublavaju do zaludka a odtial hore.
Ak to nepomoze, brat urcity cas koloidnu striebornu vodu(4x2 lyzice) alebo GSE(30 kvapiek do pol litra vody, pit postupne celu den)
To zaroven vycisti aj ustnu dutinu od bakterii, ktore mozu byt tiez zdrojom Halitozy(tak sa pekne povie zapach z ust)

honza

dobry den RNG
mam otazku: co by ste mi poradili na neprijemny zapach z ust ked zuby mam uplne v poriadku a ziaden kaz. dakujem

RNG

Sol nie je skodliva, ziadna, len prebytok je skodlivy. My trpime prebytkom NaCL, a nedostatkom KCl a stopovych prvkov. Preto rafinovana NaCL , tej mame prebytok, tej mame brat menej, KCl, tej mame nedostatok, tej mame brat viac, a stopovych prvkov , ktorych mame malo je zdrojom morska sol.
Preto idealne by bola zmes nerafinovanej morskej soli, KCl a pridavok extra jodu, ktoreho ani v morskej soli nie je dost podla "najnovsich"(osemdesiate roky, dodnes neprijate medickou komunitou...) vyskumov.

millinka

Ved hej, ja viem, uz absolvovala mnoho vysetreni a stale jej povedia to iste...ze nevedia co to moze byt. Tak sa chytam aj slamky...A dakujem krasne za rady aj za vas cas.

RNG

milinka, ja neviem ci ma tvoja mama nizku zrazanlivost krvi a pre co, to povie az rozbor krvi, ktory urci aj hladinu vitaminu K a pocet krvnych platniciek.
Postupovat treba podla faktov, domnienky nestacia.

millinka

DAKUJEM krasne. Len teraz neviem, lebo som jej kupila ten caj, ktory posobi proti zilnej zapalovosti, posobi proti vzniku trombozy, embolii a tiez tvorbe krcovych zil, s cim ma tiez velke problemy, tak som si povedala ze to bude fajn, ale na druhej strane riedi krv a obmedzuje jej zrazanlivost, tak teraz neviem ci to bude dobre. Ak som dobre pochopila, dalo by sa to vykompenzovat tym vitaminom K ?