Otázky na RNG

noha

ahoj, aj ked viem, ze nie si doktor, chcela by som vediet nazor na toto: asi od 15 rokov (teda uz 7 rokov) pocitujem na vonkajsom stehne pravej nohy mravcenie, palenie, svrbenie a v poslednom case uz aj bodavu bolest. To sa stale strieda. Nevies nahodou, co by to mohlo byt?

lubka22

RNG,
uz som sem raz pisala ohladom zapalenych kutov a okrajov pier. Uz rok sa mi to pravidelne objavuje a straca. Alergologicke a krvne testy su v poriadku, takisto stolica. Uzivam antidepresiva, fajcim. Poradil si mi kokosovy olej. Uz ho pouzivam, no nevidim zmenu, skor zhorsenie. Zacala som uzivat probiotika - ak by to bolo z travenia. Co by som podla teba este mala spravit? Dakujem.

majo2906

Máte v obchode tieto aminokyseliny?Existuje doplnok komplexného vitamínu E, ktorý neobsahuje soju?Chcel som si u vás kúpiť vit. E ale bohužial, všetky obsahujú soju.

evelline

RNG prosim ta o radu... co by mi pomohlo z tvojich prirodnych preparatov na zdurene lymfaticke uzliny v podpazusi? Su bolave a mavam to tak raz za dva mesiace. Dakujem

RNG

majo 2906, husta krv je obcykle z lepkavosti platniciek, ktora sa da znizit branim enzymov rozpustajucich lepkave bielkoviny, napr bromelain 2x600 GDU, na prazdny zaludok hodinu pred jedlom (dobry je aj serrazyne, Multi Enzyme, Pankreatin atd)
...
Crevne tkanivo je casto znicene ulepenim a nespravnou mikroflorou. Vycistenie enzymami a vlakninami zaroven podporuje regeneraciu.
Vlakniny masiruju steny a stimuluju tiez latkovu vymenu a tym tiez regeneraciu criev.
Tak ako na regeneraciu svalov pomahaju masaze a pohyb.

Kolagenove(pruzne) struktury sa obnovuju za pomoci materialov vitaminu C a E, alfa lipoickej kyseliny a aminokyselin arginin, ornitin a cystein.
To plati aj na crevne struktury.

majo2906

Mám ešte jednu otázku.Aké suplementy by boli vhodné na regeneráciu tkanív, konkrétne klkov a mikroklkov, aby sa mi jednoducho rýchlejšie obnovili ako by mali.Tým, že by som bral enzými na odstrávenie lepkov z čriev a zároveň by som mohol brať aj doplnky na regeneráciu klkov, mohlo by mi to pomôcť?Alebo hlavne enzými budú pre mňa užitočné a nepotrebujem regenerovať črevá?Podľa jedného biorezonančného vyšetrenia mám stav čriev ako starý človek a pritom mám 19.

RNG

Collostrum, mlieko ci mledzivo, kptr davaju cicavce prvych par dni laktacie je extremne bohate na ziviny, lahko stravitelne a plne obrannych latok.
Kravske collostrum ma az 40% v prvych hodinach imunoglobulinov, obvykle predavane ma 25% IG.
Ucinne davky su niekolko gramov. V pripade kolapsu, extremneho oslabenia ked jednotlive organy a travenie uz nepracuju niekedy sa vacsimi davkami(10-30 gramov suseneho denne) collostra podari "nastartovat" telo.
Pouziva sa aj pri lieceni rakoviny(obsah ucinneho lactoferrinu), tazkych infekciach a pooperacnych stavoch.

ivica

dididi, ja som si odpovede tiez nasla na tomto fore, asi to nechce stale dokola opakovat to iste, zadaj si do vyhladavania , hrdlo, mande, najde ti to temy kde sa o tom uz pisalo..GSE je silny nejaky koncentrat grapefruidu..ale ja som len laik, uživatel, nemôžem ti dávať zdravotné rady, sorry, zavolaj do tej predajne, ta pani vie viac , aj ohladom deti, ale tusim som tu citala, ze to môzu aj deti nejako v jedle, lebo to ma dost brutalnu chut..vela zdaru prajem..inak v pomarančovom alebo multivitaminovom dzuse je to normalne pitne, zacina mi to az chutit, na pol litra 30 kvapiek, dieta mozno 15 a slopkat cely den, jeden pohar/flašku denne.

otazka

priatel mi doniesom Life Colostrum, ze ked som chora, ze to mam uzivat. ta firma sa asi vola VP Nutrition.
Na tej flasticke dokopy toho moc neni napisane.
DIIIK.