Otázky na RNG

evcca

ok, ale myslim, ze davkou 50mg nic nepokazim a zredukovanie bulimickych zachvatov je pre mna velke plus.
tvoje vedomosti su perfektne, fakt nemam slov:-)

RNG

evcca. 5-HTP je potravinovy doplnok, nie liek, takze nema ani indikacie, ani kontraindikacie.
Tak ako nenajdes indikacie ani kontraindikacie na krajec chleba, pohar mlieka, kocku cukru alebo pomaranc.
...

Pri vyskume lekari, ktori sa zaoberaju prirodzenou vyzivou ako nastrojom na liecenie a udrzbu zdravia odporucili zo svojich skusenosti urcite klinicky ucinne davky a pripadne hranicne hladiny, od ktorych moze byt doplnok skodlivy(predavkovanie=prezranie v pripade potravin a potravinovych doplnkov)

RNG

noha, moze to byt vec cirkulacie alebo nervoveho poskodenia.
Na nervove regeneracie(a aj na mnoho inych problemov) odporucam brat rybacie oleje alebo este lepsie koncentraty ako Max EPA, 3x3 denne.
Cirkulacia sa da zlepsit odburanim usadenych tukov a tukovobielkovinnych latok hlavne lecitinom(1 lyzica raz az 2 krat do tyzdna, cisty suchy granulat)

RNG

Lubka neviem. Zda sa mi, ze by to mohol byt viris a podla toho som radil mierny antiviralny.
Najsilnejsi antiviralny, co viem poradit je Befungin(7-10 gramov denne a chaparall( 2x1 gram)
Ak je tom ale vec alergie, tak je to strasne komplikovana vec, musis najst alergen a vyhybat sa mu....

helenaxxx

dobry vecer RNG chcem sa spytat a prosim vas o vysvetlenie co to znamena ked som uz v 31 tyzdni tehotenstva a na sone mi napisali do knizky tehotenskej ze moja placenta dozrieva a je dozreta na placenta 2.....moze to znamenat ze mozem skor porodit ako mam termin?????

RNG

eveline, su zdurene z niecoho: virus, bakteria plesen kvasna infekcia...
Na kazde z tychto som spomenul ucinne prostriedky, povacsine velmi sirokospektralne, takze ucinkuju na plno odrazu. Keby som ti mal nieco poradit bez znalosti o ktoru infekciu sa jedna, asi by som odporucil GSE, Oreganovy olej a chaparall.
Tym by malo byt cele pole viacmenej pokryte. A naviac na odmorenie tela 2x2 silne enzymi(multi Enzyme alebo podobne) na prazdny zaludok hodinu pred jedlom)

evcca

RNG, v temy depresia sa hovori o neziaducich ucinkoch 5HTP, je to pravda? kde sa daju najst indikacie a kontraindikacie uzivania 5HTP?