Otázky na RNG

RNG

Extrakty(ucinne davky) spravidla obsahuju vyssie davky ucinnych latok, nez bezne pouzivane davky bylin na caje.V cajocj z roiznych byklin lken zriedkavoi dostanes klinicky ucinne davky roznych latok.

RNG

belam, je hromada antioxidantov, vitamin A a karotenoidy, vitamin C a E, antokyanidy(semienka, napr cucuriedky) proantokyanidy(napr extrakt z hroznovych semienok)
polyfenoly(z listov, napr ribezle, zeleny caj,
alfa lipoicka kyselina, sylimarin pycnogenol....
Pomahaju aj niektore adaptogeny, napr astragalus.

RNG

Kazdy mame na rozne nefunkcne objekty predispoziciu, Otazka je len, kolko mame v rele enzymov, kolko ich dostaneme z vonku a kolko ich potrebujeme na stravu, ktoru mame.
Nefunkcne objekty sa tvoria ked na typ stravy, ktori mame nemame dost enzymov a telo sa postupne zamoruje.
Da sa zmenit strava(menej masa a syrov,a inych mliecnych, viacej zelenin a ovocia, hodne suroveho),
vytvaranie enzymov v tele(potreba extra jodu), alebo
dodanie=doplnenie extra enzymov z enzymatickych zmesi.

majo2906

Dobrý deň, chcel by som vedieť aké máte skúsenosti s užívaním l-theanínu, zo zeleného čaju...pôsobí táto látka aj pri pití čaju?

belam

RNG,ak trore su to? tie extra doplnky /co mi spominas/a antioxidanty proti tomu roznemu ionizacnemu ziareniu,co ho napomahaju odstranovat z organizmu? DAKUJEM

gumajz

dnes bol moj mazel na vysetreni kolonoskopiou,nasli mu 2 polypy,jeden maly, druhy velky a hned ich odstranili,teraz cakame na histologicky nalez, som z toho trochu deprimovana.RNG prosim ta co uzivat aby sa mu polypy nerobili znova,lekar povedal ze ma nato predispoziciu

RNG

sisuna, vyvoj nestoji, hlavne v potravinovych doplnkoch. Enzymaticka zmes Multi Enzyme (alebo aj Pancreatine) je o 25 rokov novsia,ako stary osveceny Wobenzyme, podstatne silnejsia a zaroven lacnejsia.

RNG

Belam, trg ziarenie nemoze vyvolat radioaktivitu. Na rtg sa pouzivaji castice(fotony) s energiou podstatne nizsou(40-100 kiloelektronvoltov maximalne mozne)), nez je treba na vytvorenie radioaktivnych izotopov(500 kev +)
Takze jedine poskodenie v tele je chemickeho/biologickeho razu tj rozbite molekuly a molekularne zvazky. To telo po case samo napravi-to je vec normalnej regeneracie.
Napomoct tomu sa da hlavne jedenim extra antioxidantov a roznych regeneracnych jediel a doplnkov.

belam

da sa nejakym sposobom (ci doplnkom?) zbavit roznych skodlivych a ionizacnych ziareni-ako je kuprikladu radioaktivita a ziarenia co ostavajuvaju v tele po rontgenoch a ktore sa v zivote cloveka scitavaju podla poctu oziarov?alebo ich aspon ciastocne eliminovat? ak ano tak ako a cim. vdaka vam moc RNG