Otázky na RNG

RNG

Lecitin je prirodny emulzifikator(rozpustidlo) tukov, nachadza sa vsade, kde su tuky ale zialbohu je vzdy nasyteny tukmi, Ty potrebujes lecitin BEZ tukov, cisty, aby sa ti naviazal na tvoje tuky a dal ich do obehu.
Psyllium je vlaknina na cistenie criev.

lilenka

no ved prave neviem či to je len voda.. iste je tam aj tuk... a čo vravis na psylium ?? ten lecitin mi nič nevravi :/ nechcem si uškodiť ale schudnuť musim okamžite.... a ak je to voda , mas nejake skusenosti ako dlho mi potrva aj kym sa zbavim tej mesiačikovitej tvari ???

RNG

Ak si myslis, ze je to hlavne voda, skus bylinne diuretika ako napr Water pill w. potassium(bylinne s draslikom). Okrem toho mozes brat lecitin, to ti nemoze uskodit, 2-3 krat do tyzdna lyzicu cisteho sucheho granulatu.Tym adresujes aj ciastocne tuky(hlavne tie skodlive, co sa nasadaju na steny ciev a do pecene)

lilenka

ahoj RNG, prosim ťa ako mam čo najskor schudnut ak som brala prednison vyše pol roka, pribrala som 20 kg, cvičiť ešte nemožem... max. nejake prechádzky... neviem koľko je zo toho voda a koľko ozaj tuk... je niečo rychle na odvodnenie... ? dakujem

RNG

959 V styridsiadke, okolo prechodu ich iste ber kazdy vecer.Vtedy su take hormonalne zmatky, ze skoro kazda zena je ohrozena osteoporozou.

959

Rng ďakujem za odpoveď, ale si mi presne nepovedal, že keď si kupim tie mineraly, či ich mam brať každy večer-teda denne, alebo stači menej a ak ano, tak asi koľkokrat do mesiaca, alebo týždňa. Mam 40rokov.

RNG

Luzenim zeolitov z nich dostanu vsetky tazke kovy a zarovenn ich aktivuju. Specialne tepelne spracovanie a ultrajemne mletie je dost technicky narocne, takze zialbohu sa to amatersky spravit neda. A toho su si velmi dobre vedomi vyrobcovia, a preto ziadaju za tento vyrobok tak nemozne ceny.Snad casom a konkurenciou sa to dostane do rozumnejsich hladin.Na margo absorbovatelnosti, maximalna velkost(vaha?) ciastociek na absorbciu je medzi 10 000 a 25 tisic Dalton

RNG

959, bolesti v koncatinach su casto zo zamorenia alebo roznych zapalov.
Na odmorenie treba pit viac vody a pripadne brat nejake enzymi .
Zamorenie sposobuje aj zapaly, tj enzymi pomahaju aj pri zapaloch.
Teplo pomaha velmi, ale zvysuje docasne bolest.
Tiez pomahaju infracervene zdroje , hlavne hlbokoprenikajuce LED zdroje.Napriklad prienik 950 nm ziarenia je az 4.5 cm hlboko, a zvysi cirkulaciu az 400 % na mieste ozarovania.
Inac klbove doplnky, najma glucosamin a MSM pomahaju. Ciste protizapalove su Quercitin(2x500 mg) bromelain(2x600 GDU, dumbier 1 gram cerstveho, pupalkovy a borakovy olej.
Proti bolestiam niekedy pomaha aj rybaci olej(regeneracia nervov).
Existuje aj krem na klby s obsahom MSM, to mne pomaha na laket a zapastie.
Su aj kremy s obsahom kapsaicinu, aspirinu,quarteniovych amoniakatnych zlucenin(pes vie, ci som to prelozil do slovenciny spravne,quartenium amonia compounds), predtym som pouzival svajciarsky gel Sportusal s obsahom salicilatov, DMSO, heparinu a inych.
......
Mineraly sa beru podla potreby.Hlavne u zien po prechode je ubytok kostnej hmoty znacny, takze cim mali viac vbudovane do kosti predtym, tym maju potom mensie problemy.

ucitelka

no tak presne ten klinoptilolit sa tazi aj tu na vychodnom slovensku (Bystre). mam z neho par kil aj v praci. takze namiesto kavicky si mam dat zeolit? :) urcite vsak nie takyto technicky.
vdaka za vysvetlenie, to som nevedela.

959

Dobry večer RNG, mam na teba jednu otazočku. Ak si kupim u teba mineraly na kosti so spirulinou, mam to užívať každý večer, alebo stačí menej krat do týždňa?
A ešte niečo, moja mamka mi vravela, nech sa ťa opýtam na jej problém, či by si nevedel poradiť, čo by mala uživať, nakoľko má reumatizmus-prsty na rukach a nohách a často ju to príšerne bolí, najma pri zmenach počasia. Či nemaš niečo v tvojom obchode, alebo čo poradíš.Lekari jej už kadečo popredpisovali, ale akosi nič nepomáha.
Ďakujem za odpoveď.