Otázky na RNG

shrekula

Ahoj RNG,chcela by som sa ťa spýtať na jeden môj problém, s ktorým si neviem rady. Mám zväčšené lymfatické uzliny bilat. v oblasti nad bifurkáciou karotíd,mám zlý krvný obraz, zistili mi zápal. Vybrala som už 3 antibiotika, ale žiadna zmena nenastala. Už neviem čo s tým ďalej. Boli ma v uchu a zle sa mi preglga. Vieš mi poradiť?

lilenka

ooo ty niesi na sk ?? aha a kde si takže u nas je už po polnoci .. nechce sa mi spať ale mala by som , neviem ci si mam dat dačo na spanie či čakať ach.. moja nespavosť..ešte k tym kilam... :(((

lilenka

hej pozeram , že si tu často a rychlo a vela odpisujes.. preco vlastne nespis ??? taky pokročily čas hihi... ja sa tu trapim dietami čo mam skusiť...

RNG

Cas je coho mam najmenej, potom odsvindlujem svoje zdravie, spanok a robotu. Uz davnejsie som chcel prestat pisat a budem to muset urobit coskoro, ked si nechcem donicit vlastne zdravie alebo ohrozit moj jediny dobre vynasajuci podnik v USA(Slovenske su stratove...)

lilenka

aha dakujem velmi pekne, ak by si mal čas kludne mi mozes napisat podrobnejši mail, alebo nechat tu spravu dakujem

RNG

Potravinove doplnky mozes brat cely zivot, ked ich potrebujes.

Presne tak, ako cely zivot pijes vodu.

Ja odporucam kazdemu si cistit cievy raz dva krat do tyzdna lecitinom, aby sa nestal castou 52% statistiky tych , ktory zomru na zapchenie ciev a zlyhanie niektoreho organu z tej priciny