Otázky na RNG

elessar

RNG...vdaka za odpoved. este sa chcem opytat, ci mas nejake info o tej D-manoze od firmy MEDA, ktoru odporucas pri zapaloch mechura. ja som ju zhanal uz asi v 20 lekarnach, ale vsade mi ukazovali iba D-manozu od firmy VALOSUN. ani na internete som nenasiel D-manozu od MEDA. zeby ju uz nevyrabali? dakujem.

majo2906

Ešte takú maličkosť by som chcel vedieť...mohol by som nahradiť kokosový olej napr. husacou masťou po energetickej stránke?Na masť telo nepotrebuje veľa enzýmov a to sa mi vidí veľmi priaznive ak by teda táto masť neobsahovala všeobecne ťažké kovy, toxíny, atb, baktérie, vírusy.To neviem a preto sa vás chcem opýtať.

majo2906

Dakujem RNG za vysvetlenie enzýmovej problematiky.
Chcem sa vás opýtať či ste poslal arginín/ornitín/lysine, alebo aj samotný arginín do predajní.Kamarát mi dal na vyskúšanie arginín a ten ako jediný doplnok čo som zatial užíval mi pomohol prekonať chlad zo studených končatín, navyše pred fyzickou aktivitou som cítil zlepšenie výkonu a zmenšenie únavy po výkone, pri posilovaní tkz. pump efekt...mal by som o tento produkt veľký záujem.

RNG

Simeon, nikdy nedoveruj ludom, ktori maju z toho zisk,ked davaju rady vo svoj prospech.
........
Potravinove doplnky su pre velku vacsinu lekarov nezname, kedze nic take sa zatial nestuduje na medickych fakultach(tym samozrejme myslim len zapadnu lekarsku vedu, ine lekarstva ich pouzivaju)
Caj z byliny Chanca piedra(1 lyzica kopcom do pol litra vody povarit 5-10 minut, odstat cez noc, zliat nefiltrovat, ochutit a pit postupne celu den, mozno aj zdvojnasobnit)rozpusta uspesne ladvinove aj zlcnikove kamene . (Inac tie zlcnikove kamene su obvykle cholinove...).Doba je 6 az 10 tyzdnov.
.....
Existuje metoda zmakcenia kamenov v peceni a zlcniku fosfatmi a potom vypudenie za pomoci pol sialky oleja. Ja tu tuto metodu nebudem uvadzat, lebo ju povazujem za dost riskantnu, hoci je velmi ucinna. To treba robit pod dozorom lekara.Pozostava z 3 dni zmakcovania a 24 hodinoveho cistenia(hnacky) po vypiti oleja(olivovy).
....
Osobne som za miernejsie metody, ako riedenie zlce zvysovanim jej toku stimulovanym napr sylimarinom(vytazok z ostropestreca marianskeho=bodliak).
Ja sam pouzivam polovicnu davku protokolu dr Berksona dost pravidelne, lebo nielen cisti pecena a regeneruje, ale ma regeneracne a cistiace ucinky aj na pankreas a ine v tele a to ja ako diabetik potrebujem

simeon

RNG. prosim ta, myslis, ze je mozne nejakou metodou rozpustit cholesterolovy zlcnikovy kamen o priemere 2 cm? bol som na prednaske jedneho lekara, ktory tvrdil, ze to nie je mozne ziadnou metodou, iba operacne sa da odstranit.pritom to bol lekar, ktory sa zaobera alternativnou terapiou a aj akupunkturou. aj jeden cinsky akupunkturista, ktory bol v bratislave na navsteve sa vyjadril, ze rozpustenie nie je mozne. co si o tom myslis?

RNG

Urinol(allopurinol) je chemicky liek na gout=dnu.
Rozhodne by som ho nikomu neodporucal, ma plno bocnych skodlivych efektov.
.....
Na zapaly treba adresovat pricinu v prvom rade.
Moze to byt bakteria, plesen. kvasna infekcia alebo parazit.
Kedze nevies presne co, treba brat nieco velmi vsestranne.
Odporucam oreganovy olej a GSE.
To iste robi lekarka, ked predpisuje Entizol(metrodiazol)-to je sirokospektralna chemikalia, ktora porusuje DNA mikrobov(ale aj ludi, zialbohu).
Potravinove doplnky na druhej strane nemaju ziadne postranne ucinky v odporucenych davkach

dr.jajbolí

RNG, prosím ťa, ja mám problémy s inkontinenciou. Lekári hovoria, že je to od antibiotík, ktoré som brala, lebo som dostala aj mykózu, ale tá je našťastie preč. Páli ma pri močení a tlačí sa všetko von. Cítim, že je to zápal močových ciest. Dnes mi lekárka napísala Entizol tbl. a Probio-Fix, bála sa mi zase napísať ďalšie antb. Myslíš, že si môžem k tomu kúpiť aj Urinol, čo reklamujú v TV? Je to aj na zápal? Mám aj krv v moči na 1 x. Prosím, poraď mi! Ďakujem