Otázky na RNG

aduliena

RNG, môžem sa spýtať, prečo sú doplnky, ktoré ponúkaš, také lacné? Lacné oproti iným dodávateľom. Napríklad aloe gel, prekvapila ma cena u teba, inde si pýtajú oveľa viac....

webka

dobry den RNG, v poslednom case ma zaujala sprava ze pensylvanski vedci na zaklade vykumu tvrdia, ze neexistuje dovod vypit denne 2l vody, staci vraj 1,2l. mne sa to vsak zda malo.

a chcela by som sa este opytat, ci rano 0.5l vody ktorou zapijam psylium mam zaratavat do denneho prijmu vody.

RNG

enzymaticke cistenie tela je branie enzymov na prazdny zaludok.
Detoxifikacia roznymi zelenymi zdrojami(vcitane zelenin, nie len "superjedlami") a vlakninami je vlastne ciastocna zmena skladby stravy.
To vsetko nie su jednorazove veci, to treba opakovat, je to sucast udrzby a regeneracia tela.

RNG

detox, spirulina alebo viaczlozkova zelena zmes, ako Goog N Green, a multienzymi alebo pancreatin, to je vsetko fajn.

detoxikovat?

dakqujem rng...za rady a v tvojix shopoch by wedeli asi poradit ake enzymi pripadne tie superjedla by boli vhodne premna?

RNG

959, hovorime o jedle(potraviny) a doplnkoch jedla(potravinove doplnky.
Do kedy planujes jest?
Nehovorim, ze si musis stale cistit creva, ale obcas sa zide.
A psylium sa da pridavat do vselicoho na zvysenie mnozstva vlaknin v nasej potrave, ktore je v sucasnej strave primalo. Na tom sa zhoduje dokonca aj medicka komunita vseobecne.
Preto sa vyrabaju coraz viac celozrnne produkty(tj vcitane pliev a psylium nie je nic ine ako jemne plevy s indickeho zrna -plantago ovata alebo ako sa to nazyva po slovensky indicky skorocel).
Ja som nahovaral zenu aby upiekla part krat domaci chlieb, tak urobila pokus kedysi davno s chlebom z hrubej muky s extra pridanymi otrubami z ovsa(bran) a troch0ou psylia.
Kysnuty bochnik bol ako tehla tazky, trochu mrvivy ale celkove dobry, aspon podla mojej chuti.
Keby kazdy jedol taky chlieb miesto bieleho, vela zdravotnych problemov spojenych s travenim a crevami a zamorenim tela by sa znacne redukovali.
Az sa toho raz chytie pekarne , bude o jeden problem v nasej civilizacii menej.