Otázky na RNG

RNG

moncika, Lipo gold je silny enzymaticky prostriedok, hlavne co sa tyka lipazy ale pridrahy.
Ja aj tak problemy okolo tukov riesim lecitinom, to je lepsie a lacnejsie.
Ten vyrobok Enzymatica Gluten ease je silny a specificky navrhnuty specialne pre celiacov.Inych enzymov tam prakticky nie je nic

RNG

aduliena, moje obchody su dotovane, nie zarobkove a kupujem za velkoobchodne ceny priamo od velkovyrobcov.Preto mozem vysokokvalitne produkty(GMP) ponukat tak lacno.

moncika

tu nejde o to len aby som za kazdu cenu usetrila tak budem pchat do seba neviem co.a uz vobec clovek ked je chory tak nesetri na zdravi.ale ja ti tvoj nazor neberiem.tu nejde o peniaze co kolko stoji ale keby si trosku viac rozmyslal tak by si to pochopil.no ale tvoja vec.vies akoze tie podla teba kvalitnejsie vyrobky a HLAVNE drahsie(AKO INAK) maju povacsine dobru reklamu a ta nieco stoji a druha vec je ze ludia su chamtivi na peniaze-chcu stale viac a viac.no tak im prispievaj :-)a oni budu len dalej oblbovat takych ludi ako si ty a zarabat na nich

RNG

webka, nazory kolko vody sa ma pit su rozne, tak ako je individualna potreba kazdeho tela.
Trend pit prichutene napoje miesto vody priniesom mnohym ludom roZne zdravotne problemy.
Voda je a bude hlavny detoxifikator(cistic) tela.
Pomerne ciste tekutiny ako slabe caje sa povazuju za vodu. A ten pol litra s psyliom je tiez voda.

kvalita

A Teba nech to hlavne skoro nič nestoji,
nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci. Radsej drahsie ale kvalitnejsie.

moncika

si predstav ze pozerame aj zlozenie,a ty sa asi h...o vyznas ked tvrdis ze su to sajrajty ale nevadi.uraza iba slaboch :o)
zato ty sa orientujes asi iba podla ceny nie?cim drahsie tym kvalitnejsie...tvoj problem,takych ludi je vela co daju len na reklamu.
a ked si taky mudry vies co je to internet?si pozri ake su ceny doplnkov v usa a potom mudruj :-)vsetko najdes na nete