Otázky na RNG

moncika

sa mi nezda ze by z fora ubudli prispievatelia kvoli RNGovi,si si vsimol kolko ludom radi a ktory jeho rady chcu?a kolkym pomohol?ak sa ti to nepaci tak to necitaj.on nikomu nic nevnucuje.a to ze ma pripomienky-podla mna vlastny nazor to je kazdeho vec.sme predsa v demokratickej republike nie?

kvalita

RNG netvrdím,že zarábaš na ľuďoch. Záujmy neobhajujem nikoho,zamysli sa však,že vďaka Tebe sa z fora stratilo kopu prispievateľov,lebo ku každému si mal pripomienky.Buď to bolo moc drahé alebo podľa Teba neúčinné. A to,že produkty ponúka Walmark ako produkty najvyšej kvality hovorí samo za seba.
Produkty,ktoré ponúkajú majú účinok 8 - 10 %.Je to chémia,ktorá má ďaleko od prírody.

moncika

dakujem RNG,inak to co tu trepe kvalita je len priklad asi zatemnenia mozgov a hlavne PENIAZE,vsade len peniaze :-)este raz dik za tvoje rady a produkty

RNG

moncika to su dobre produkty.
Samozrejme su dobre na enzymaticke cistenie.
Nebol by to moj vyber na vseobecne pouzitie kvoli cenam a velmi specifickemu zlozeniu(jedno na tuky, druhe na lepku), ale o kvalite vobec nepochybujem. To je solidna firma!

RNG

kvalita, prestuduj si nieco o certifikacii GMP a potom uvidis, aka musi byt vysoka kvalita a garancia aby si to privilegium dostal a mohol tu peciatku pouzivat.A ja tie produkty mam.

Inac tie iste produkty od toho isteho vyrobcu(NBTY, pozri pod www.nbty.com)/ mozes dostat v Europe pod jeho inymi maloobchodnymi znackami(moja je velkoobchodna) , napr
www.hollandandbarrett.com a roznymi inymi(GNC, Le Naturiste, Puritan's Pride, Nature's Bounty-najnovsie ich ma v ponuke aj Walmark ako "produkty najvyssej kvality")
Kedze si ma uz viackrat osobne napadol, zda sa ze obranujes niekoho draheho zaujmy, asi mnohym slapem na paty. Sorry. Ale mne by sa hnusilo zarabat na zdravi ci chorobe ludi len tym, ze predavam niekoho produkty s vysokou ziskovou marzou. Hlavne nie krajanom s nizkymi prijmami.

moncika

vdaka RNG,tie doplnky sa ku mne dostali nahodou tak preto som sa pytala.cize ten silny enzymaticky je dobry a moze byt sucastou enzymoterapie?neziaduce ucinky ziadne?

RNG

Zaria, ja mam problem s krvacajucim nosom od mala. A dosial som ho nevyriesil. Ale napr kokosovy olej, par kvapiek do kazdej nosnej dierky pred spanim alebo aj inokedy cez den mi to na cas odstrani.