Otázky na RNG

zaria

RNG., uz päť dní mi tečie z nosa krv. keď nesmrkám, tak sa to na chvíľu utíši, ale len čo sa vysmrkám spustí sa znova dosť silný prúd čerstvej krvi. nikdy predtým som to nemala. ide síce na mňa aj nádcha, ale nie je veľmi silná. nádchu som mávala často, ale nikdy mi netiekla pri tom z nosa krv. nevieš, kde by mohla byť príčina a čo mám proti tomu urobiť? ďakujem za odpoveď.

kvalita

Pozerate aj zloženie produktov alebo len
ceny? Že najlepšia kvalita,to sa musím zase zasnmiať ja. Takú somarinu som ešte
nepočul. Také sajrajty! Koľko asi stoja v Amerike ak ich ku nám dováža za pár korún?

moncika

pre kvalitu:haha musela som sa zasmiat,to je typicke pre nas ze co je lacnejsie uz musi byt nekvalitne?akoze rngove doplnky su kvalitne,cenovo dostupne lebo nema na nich 500%marzu ako vacsina slovenskych obchodnikov a nesnazi sa zarabat na chorych.ak by si si pozrel kolko stoja kvalitne doplnky v usa a porovnal so slovenskymi tak by si videl ze tam to je omnoho ale omnoho lacnejsie ako u nas.a rng ich dovaza z usa.a napr.niektore doplnky co ma rng z usa ani na nasom trhu nezozenies.ja som rada ze sa vobec niekto nasiel ako rng a fakt sa snazi pomahat nam,inak by mohol viac zarobit na doplnkoch a predavat ich drahsie.btw adidas vyraba kopec veci v cine :-)
www.adidas-group.com
dnes je skoro vsetko made in china :o)

kvalita

Veru aj mňa by zaujimalo prečo su produkty od RNG take lacne? Za značku sa
predsa platí. Je to ako s botaskami od
číňana a z predajni ADIDAS. Nosiť sa daju obidvoje ale kvalitnejšie sú určite tie značkové.

buci

RNG, prosim ta, chcem sa ta spytat na jeden vyrobok z tvojho obchodu. Viem, ze nemozes "robit reklamu", ale potrebovala by som poradit ohladom toho vyrobku, co je na podporu travenia. Chcem vediet ako sa presne vola a tak nejake onfo o tom. Lebo ked som napriklad dlho nejedla nejake jedlo a potom som si ho dala, tak som mala traviace problemy. Chcem, aby mi vsetko fungovalo ako ma:)

tututu

RNG, prosim ta, chcem sa ta spytat na jeden vyrobok z tvojho obchodu. Viem, ze nemozes "robit reklamu", ale potrebovala by som poradit ohladom toho vyrobku, co je na podporu travenia. Chcem vediet ako sa presne vola a tak nejake onfo o tom. Lebo ked som napriklad dlho nejedla nejake jedlo a potom som si ho dala, tak som mala traviace problemy. Chcem, aby mi vsetko fungovalo ako ma:)

mirka ff

RNG prosim o radu ako sa zbavit lupin,vlasy sa mi rychlo mastia ale lupin mam az-az.myslela som si ze lupiny su otazkou suchej koze, uz som naozaj vyskusala vselico a vzdy to bolo iba docasne.

majo2906

Rng ja som nemyslel chem. upravené oleje ale oleje zo semien, orechov a olivový olej...sú pre človeka dobre stráviteľné ale mne ich netrávi najlepšie, je to asi nízkou hladinou enzýmou alebo žlčník nie je v poriadku, proste živočíšne tuky mi v pohode strávi ale s rastlinnými si telo nevie dať rady, ked si dám viac ako 20 g.
Podľa môjho názoru to môže byť aj genetika, moji predkovia asi jedli málo orechov, semien a olejov a skôr jedli mäso a teda skôr živočíšne tuky.Poznám ľudí čo sú čistý mäsožravci a nemajú problém, ale aj takých čo mäso vôbec nejedia a takisto sú zdraví a šťastný, niečo na tom bude.

Martin_242

Mojej priateľke vyoperovali z prsníka benígny nádor a chcem sa Ťa opýtať, čo by si v takomto prípade doporučil užívať ako prevenciu?
Mňa napadajú antioxidanty, ako vitamín C.
Čo by podľa Teba bolo vhodné užívať a v akých dávkach?
Ďakujem (aj za rady na mail)!