Otázky na RNG

RNG

kvalita, toto je moja kolonka na odpovede na otazky adresovana na mna ludmi, ktori sa zaujimaju o moju mienku.
Ty nemas ziadne otazky, len prazdnu kritiku, nicim nepodlozenu.
Laskavo opusti tuto temu, toto je urcene pre fakty, za ktorymi musi byt podlozenie z lekarskej literatury, aspon tak sa mi zda, ze si to druhi citatelia praju
Na prazdne kecy je tu hromada inych tem a ked sa ti nelubi ziadna z nich, zaloz si svoju vlastnu.

moncika

kvalita vies mohol by si to brat z tej druhej strany.ved od RNG sa mozes ucit hm?zbytocne sa tu budes navazat lebo ludia co rozmyslaju vedia.

moncika

a ty si si to sam vysvetlil ze kvoli RNGovi hej?hmmm mat tak tvoju fantaziu.velmi ta asi RNG stve ked ta to tak bavi-len aby stresom si si neznicil oblicky a pecen a vela inych dolezitych organov

RNG

kvalita, to je len cista zavist alebo planovany utok?
Predsa sa nebudem ospravedlnivat za svoje ovela hlbsie vedomosti ako ini!
Ja ich mam z vyse 14 rocneho kazdodenneho citania roznych lekarskych sprav a periodik od lekarov zaoberajucich sa problematikou liecenia inac, nez chemiou, hlavne tych , ktori sa zaoberaju doplnkami potravy.
Mam toho plnu kniznicu a autori su spickovi odbornici z celeho sveta, nie miestni.Takze samozrejme mam vedomosti z tohoto podstatne vysiie, ako druhi.
Mozes byt rad, ze som ochotni sa s nimi delit, dokonca aj za cenu znacnych osobnych financnych a casovych strat.

moncika

a odkial vies ze preco tu uz oni neprispievaju?ze kvoli RNG?ved on sa nikomu nevnucuje.ak nechceli jeho rady mali mu to napisat.urcite neverim ze kvoli nemu tu uz ubudaju hodnotni prispievatelia.

RNG

Kvalita, potravinove doplnky nie su chemia.
Ano su to produkty specialneho priemyslu,ktory je odbocka potravinarskeho a vychadzaju z prirodnych latok, ktore su extrahovane, koncentrovane susene a pod, presne tak ako robi potravinarsky priemysel, len casto ovela jemnejsie, aby sa rozne ucinne latky neznicili.

kvalita

Moncika nemam na mysli zelených prispievateľov alebo nezaregistrovaných.
Ubudli hodnotní prispievatelia ako Ethel,Pišta,Alternatíva atď. Prečo ich to asi prestalo baviť? Lebo RNG je natrepaný v každej téme a to vraj mu to zaberá kopu času a nemá čas na svoju prácu.

RNG

martin 242, vsetky nepotrebne utvary v tele a rozne smetiska ma likvidovat nas system pomocou bielych krviniek a enzymov(aj biele krvinky pouzivaju enzymove granuly)
Takze prevencia je zvysovanie mnozstva enzymov v tele ci uz vytvaranim extrea(dodanim extra jodu) alebo enzymatickym cistenim(surove zeleniny, surova cvikla, surovy ananas a papaja, alebo vytazkami z enzymatickych zdrojov ako napr: pankreatin, bromelain, papain,nattokinaza, serrapeptaza,laktaza a zmesy multienzymaticke
Zdroje jodu su hlavne kelp, kombu a spirulina, alebo transdernalne z jodovej tinktury(ucinne a lacne)