Otázky na RNG

RNG

Betulin tu menujem tiez, ale jediny jeho zdroj je Cina a Rusko. Inde sa nevyraba, zialbohu.
Davkovanie je 2x1/2 gramu a da sa zvysit az na 2x1 gram.
Ja si ho po domacky vyrabam ako zhruba 4% betulin, alkoholicky vyluh z vrchnej bielej kory brezy, ked zmiesam praskovu bielu vrchnu koru s cistum(96%) alkoholom vo vahovom pomere 3 alkohol, 1 kora.
Za dva tyzdne(kazdy den dobre pretrasiem v uzavretej zavareninovej flasi) zlejem a pouzivam v pripade potreby 3 lyzicky do pohara mlieka alebo sejku(shake, mix).
V poslednom case ale pouzivam pre pohodlnost kapsule so chaparalom.

RNG

curly, neviem, ake davky Befunginu si pouzivala, ale odporucane su 7 az 10 gramov denne na potlacenie virusov.
Na larreu tridentatu(chaparal) je to 2x1 gram denne a da sa ja zvysit na 3x1 gram.
Vysledky by sa mali ukazat pomerne velmi rychlo, za par tyzdnov. Inac to nezabralo alebo mas neustaly zdroj reinfekcie.

curly

RNG, chcem sa spytat, doteraz som brala 4 mesiace befungin koli hpv virusu...mam v tom pokracovat dalej? zatial sa ziadne zmeny nedostavili...teda neviem aka dlha ma byt tato "liecba". Resp. mi ide o to, ci mam zostat pri befungine al. prejst na nieco ine, napr. betulin, larrea tridentata ako odpurucas...dakujem

RNG

Na druhej strane zvysene pecenove enzymi mozu signalizovat problem s pecenou. To vsak nema s hlienami a alergiami nic spolocne. Moze to byt dosledok liekov(mnohe napadaju pecen), a mozno by bolo po potlaceni tych hlienovych problemov a alergii dobre precistit pecen protokolom dr Berksona, cca 1/3 davky pre dospeleho.
Dospela davka je:
900 mg sylimarin(milk thistle extract)
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen
Doba brania je od 2 tyzdnov(rutinne cistenie a regeneracia, 2 x do roka)
do 12 tyzdnov(herpatitida a tazke poskodenia pecene). Signal, ze sa pecen napravila je strata zvysenych pecenovych enzymov z krvi.

RNG

cim viac potravinovych doplnkov, tym skorej sa dosiahne s nimi uspech.
Zacal by som napr s koloidnou striebornou vodou do nosa a oci, GSE(20 kvapiek postupne dopravit do dietata v ovocnych stavach cajoch a pod,napr bazovy caj, silny), quercitin(500 mg) a vitamin C. Do caju alebo inych sa da zamiesat aj niekolko lyzic aloe vera, to je vseobecne hojive a vhodne pre deti.
Jablcny pretlak je tu v USA bezna vec, myslel som si ze aj na Slovensku. Moja mama ho casto robila.
Ale da sa lahko spravit pokrajanim jablk, pridanim trochu cukru, skorice a klincekov a uvarit do makka a prepasirovat.

radecka

dakujem za radu,ale nie vsetko som pochopila,to vsetko mam mu davat?ci na virozu len jeden z tych pripravkov si vybrat,na alergiu tiez len jeden,alebo ako? mozte mi poradit aj davkovanie?a ten jablcny pretlak je co?da sa kupit u vas alebo si mam doma vyrobit.vdaka

RNG

celkom som zabudol na jeden z najsilnejsich imunitnych prostriedkov, dobru probioticku zmes na vecer s jablkom(jablcnym pretlakom)

RNG

Nuz definitivne ma nieco, na co mu tie lieky nezaberaju.
Ja by som skusil striekat niekolkokrat denne do nosa koloidnu striebornu vodu(pripadne aj do oci zaroven), brat zaroven GSE a oreganovy olej. Jedno z tychto tu nakazu, nech je akakolvek musi vynicit.
Ak by to bola skryta viroza, skuste bazu, astragalus, l-cystein, extrakt z olivovych listov alebo silny prostriedok, chaparal.
Na alergie su dobre quercitin, bromelain, vitamin C a dumbier.

radecka

mam 2 a pol.rocneho syna,ktory je casto zahlieneny,stekaju mu hlieny do hrdla,byva casto chory,na alergiu berie zyrtec,je sledovany v gastro ambulancii pre reflux a zvysene pec.testy,na ktore berie lieky.este ma trapi jeho zvysena teplota do 37,3c,po vysetreniach,ktore absolvolal,ma presvedcili,ze je to jeho teplota.to vsetko trva uz 2 roky.ma aj znizenu imunitu,bral imunor.prosim o radu,ake doplnky by sme mali uzivat?vopred dakujem