Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

zufalka, co tu popisujes moze byt exem, alergia, plesen...
Ak je to alergia na jedlo, mozno ze by ti pomohlo najst co to vyvolava a vyhnut sa tomu.
Alebo brat enzymi, ktory ti ten alergen rozlozia=odstrqania z tela.
Prirodne antihistaminika som uz spomenul v predoslom prispevku.
Ked sa jedna o plesen, natieraj si to kokosovym olejom s trochu GSE(10 kvapiek GSE do lyzice kokosoveho oleja.
Pripadne si to na striedacku natri aloe s par kvapkami terkuteho vitaminu E.

zufalka

RNG vidim ze tu radis cosi na alergie...teda pelove a tak.ja sice neviem ci je to alergia alebo co lebo sa mi to predtym nestavalo,ale tyka sa to koze-teda svrbenia koze,povacsinou aj z vyrazkami na roznych miestach.snazila som sa zistit z akej potravy,no nejak na to neviem prist tak ozaj neviem ci to bude ci nebude alergickeho povodu alebo kde je pricina to asi tazko zistim ked lekari nezistia, ale chcem poprosit aspon o radu aku zmiernit tie prejavy svrbenia a vyrazok na kozi,aspon teda symptomaticky ked pricinu toho nepoznam.alebo ak vies,porad,co moze byt pricinou a co s tym?inak sa aj bojim, ci mi to nejake bylinky ci latky obsiahnute v roznych pripravkoch aj nezhorsia ak je to alergicke? co myslis? uz fakt neviem,hormonalne masticky mi to zmiernia len nachvilu,ked to pomazem a antihistaminika neviem,lebo ich brat nechcem. dik za rady, pekny den :)

RNG

Sp[travna otazka v tomto case. My tu mame velmi kratke a intenzivne jaro. Odrazu je vsetko v kvete a prakticky kazdy na to reaguje cervenymi ocami a kychaniom.
Ja sa branim hlavne pasivne, tj mam pelove filtre v robote aj doma priamo vo vzdusnom systeme. To znacne znizi mnozstvo pelu a plesnovych vytrusov.
Ked sa zdrzujem hodne vonku(prechadzka, po prichode dopmov sa prezleciem a osprsim, hlavne vlasy a tvar. Vlasy pritahuju hromadu pelu a ked clovek ide spat, dostane sa to do podusiek a rano sa zobydis s krvavymi ocami.
Zoparkrat som musel brat protialergicke doplnky, ako Quercitin a curcumin, inac vitamin C a bromelain dostavam pravidelne v caji a enzymoch, co beriem a pravidelnom jedeni cerstveho ananasu niekolkokrat do tyzdna.

janiq

Dobry den RNG, ja mam sice viac zdravotnych problemov, ale uz na ich liecbe intenzivne pracujem :). Ja sa chcem len podakavat...VAM. Za rady, za doplnky a za pristup k ludom. Aj k tym, co su obmedzeni a nechapu suvislosti, o ktorych viete Vy. Takze este raz dakujem, doplnky kupujem pravidelne a keby som to nemala odskusane na vlastnej kozi (ze to fakt funguje), tak tomu mozno tiez neverim. Inak, aj pani Machu je velmi prijemna a spolahliva dama, vybavuje moje objednavky skutocne expresne :). Pekny den.

moncika

pri autoim.chorobe-nie som si ista na 100% ci je to spravne stanovena diagnoza,ale uspesne sme znizili davku na 10mg prednisonu s pomocou tvojich doplnkov a rad.cize coskoro sa zbavi tych hnusnych liekov-dufam :-)
dakujem

RNG

moncika, ucinok St Johns Wort v spravnej davke citis casto uz za hodinu.
A ucinok trva okolo 6-8 hodin.
Nemyslim, ze kortikosteroidy a imunosupresivne drogy maju kontraindikaciu na hypericin.
Pre co si vlastne potlacas prirodzenu telesnu imunitu?