Otázky na RNG

RNG

fidorka, na vysoky prolaktin davaju synteticke hormony typu progesteronu(progestin, gestagen...)
Z yamu si telo vie vyrobit svoj vlastny progesteron, prirodzeny.

helle

ahoj RNG
nastal problem.5dni ma clovek krce.ze brusny virus.lekar dal kvapky na obnovenie crevnej flory a nasadil dietu.no krce su stale a uz 5dni.su v casovych rozdieloch.co by si ty nato este odporucil aky liek aby to preslo???ostatnym to preslo za 2dni.a na zaciatku bolo zvracanie. dakujem za odpoved

fidorka

Sariana a nemáš vysoký prolaktín? ja som mala podobné problémy a zistili mi vysoký prolaktín, nasadili liečbu a upravilo sa to

RNG

Sariana, skus 2x1 gram(2x2 tobolky) tak ako to radim casto na fore
Pripadne aj ine, ako pupalkovy olej(3x1 gram) damiana2x500 mg) alebo zensky "zensen" Dong Quai(cinska angelika) 2x500 mg.
Nemas nahodou velmi nizku vahu?

sariana

RNG,
mesiac beriem yam 2 tobolky denne kvoli nepravidelnemu cyklu. Po vysadeni hormonalnej antikoncepcie som uz rok a stale nie a nie ho upravit. Teraz mam vsak uz takmer 50-ty den, ale na vyvolavacku nechcem ist a tehotna urcite nie som. Co by si mi poradil?
Dakujem.

RNG

tita, pozri si obsahy, klikni na cislo produktov.Dolezity je obsah sterolov v doplnku.Pre silny ucinok odporucam aspon 320 mg sterolov denne.

tita

RNG prosím ťa ak má priateľ problémy s močením - má 40 rokov - a chodí cikať každú pol hodinu, je dobré pre neho Saw Palmetto? A máš ho tam uvedené dvakrát, aký je medzi nimi rozdiel? Ďakujem

rencaaa

aaajkuol.. nie vsetky produkty zo sortimentu su tam uvedene. ale vsetky o ktorych sa tu bavime, su dostupne na adresach tam uvedenych