Otázky na RNG

RNG

elessar, euthyrox je chemikalia s pomerne velmi malo skodlivymi ucinkami, ale nie je uplne nevinna, ako to tvrdi lekarka.Je to len nahrada hjormonov, nie samotny hormon.
Ma kontraindikaciu(reaguje) s hromadou liekov.
S pomocou jodu si telo vie vyrobit vlastne thyroidne hormony(a ine latky, kde je jod potrebny, ako enzymi a pod), takze to sa mi zda lepsi pristup k veci.

elessar

RNG...priatelka ma podozrenie na znizenu funkciu stitnej zlazy. endokrinologicka jej urobila sono, ale neprisla na nic. preventivne jej na 3 mesiace predpisala euthyrox s tym, ze jej to ublizit nijako nemoze a po 3 mesiacoch sa uvidi. podla tvojho nazoru, moze jej branie tych liekov uskodit? inac berie na zaklade tvojich odporucani transdermalne jod - kazdy tyzden 15 kvapiek. dakujem.

RNG

Ked homchces kupit z mojich predajni, zavolaj tam a pytaj si GSE.
Maju originalne, z firmy NutriBiotic, dokonca aj vo forme kapsul, kde jedna kapsula obsahuje 12 az 15 kvapiek GSE(pre tych, co im kvapky vo vode su prilis horke a potrebuju vela, napr 2x30 kvapiek)

tinusska

RNG - prepacte mi tuto otazku, urcite ste to uz velakrat spominal, ale... To GSE mozem ako zohnat? Da sa kupit vo vasej predajni? Aky ma nazov? dakujem

RNG

Na regeneraciu treba hlavne hromada antioxidantov a polotovarov na budovanie novych tkaniv.
Linus Pauling odporucal velke davky vitaminu C(mnoho gramov) a E(400 IU) a niektore aminokyseliny, ako arginin, ornitin cystein ... v davkach niekolko gramov. Z nich si telo vytvori kolageny, co je zaklad pruznych struktur vsetkych organov.

RNG

maduska, mas privela roznych otazok. Na regeneraciu klbov je cela rada doplnkov.
Na nervove bolesti su hlavne rybacie oleje a koncentraty ako napr lososovy a MaxEPA(3x3 gramy). Tie zaroven riedia krv a zlepsuju cirkulaciu v tele.
Protizapalove su Quercitin, Bromelain, GLA,curcumin, boswelin, ashwagandha serrapeptaza....

Triphala je stara ayurvedicka(indicke lekarstvo) velmi ucinna zmes, zlozena z vytazku z troch trpkych liecivych plodov(amla=embilica oficinalis, harada=terminalia chebula, a behada=terminalia belerica)
Tuto zatial este nemam v obchodoch ale protizapalovych a rybacich olejov mam dost.
Tak isto rozne doplnky na regeneraciu klbov.
Aj enzymaticke zmesy na vycistenie tela.
Tiez sirokospektralne antimikrobialne prostriedky na rozne infekcie v tele(bakterie, mykoplazmy, virusy plesne, kvasne infekcie) ako napr GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, graviola,Samento, Vilcacora....

maduska

no a rybacie oleje nie su na to dobre?
z coho je ta Triphala?nic mi to nehovori.dostanem u teba? a ake konkretne su tie specificke cistidla ci regeneratory co pises.odporuc nejaky konkretny crevny ci sliznicny regenerator lebo sa tomu nerozumiem co pytat

ocino

RNG dakujem. a zatial, kym sa daco nezisti,lebo pochybujem ze ocino bude lietat po doktoroch :(, bol akurat u ortopeda no lieku mu nezaberaju-neviem ake. takze zatial co mu mozem kupit co by mu pomohlo protitym bolestiam a zapalom klbov kosti svalov ci sliach ci co ho to vlastne boli aby som mu znmiernila ten zapal a zaroven aspon ciastocne likvidovala tie mikroorganizmy co ho mozu sposobit

RNG

Maduska, je to hlavne vec vlaknin(zeleniny, ovocia, cele zrniny, strukoviny)
Pomaha aj dobra probioticka flora pripadne niektore specificke cistidla a regeneratory, ako napr Triphala.
No a u ludi s ulepenymi crevami extra enzymi.

RNG

Ja davam prednost placebu + naozajstnemu ucinku. Ved takych prostriedkov je hrozne vela v prirode, co maju nielen placebo ucinok.
Ak chces len placebo, mozes si rovno zavolat samana, ti maju podla statistiky az 85% ucinnost so svojim skakanim, zariekanim a ovievanim, ked im pacienti veria.