Otázky na RNG

ada1

RNG velmi dakujem za odpoved.Tablety si kupim.Teda mozem letiet? Chcem to vyskusat ale pripada mi to bud alebo.... ako mi povedali na letisku " to nie je ich problem....bud to telo zvladne alebo nie, ludia to mavaju!" V lietadle nema kto pomoct.Dusit sa 10 minut kym pristanem nic-moc!! Mohol by pomoct spray Berotec,Ventolin,proti krcom Magnesium, Algifen?Dakujem

959

RNG,celkom to ešte nechapem.Raz si mi hovoril, že tie citraty by boli pre mńa lepšie.
Tak teraz mi vysvetli ten draslik to odkiaľ mam zobrať, lebo tie draslikové tablety čo som roky uživala a nemali pre mna žiadny učinok-vždysom ten drasalik mala nizky.Tak neviem, že aký draslik maš na mysli.Lebo mam doma od teba asckorban vapenatý-tak to zmiešať možem s draslikom?Ale odkiaľ alebo v akej forme mysliš draslik?

959

RNG,celkom to ešte nechapem.Raz si mi hovoril, že tie citraty by boli pre mńa lepšie.
Tak teraz mi vysvetli ten draslik to odkiaľ mam zobrať, lebo tie draslikové tablety čo som roky uživala a nemali pre mna žiadny učinok-vždysom ten drasalik mala nizky.Tak neviem, že aký draslik maš na mysli.Lebo mam doma od teba sckorban vapenatý-tak to zmiešať možem s draslikom?Ale odkiaľ alebo v akej forme mysliš draslik?

RNG

elessar, pokial nema extremne problemy 2 yamy(2 kapsule) denne stacia. A myslim ze by to mala brat minimum 2 tyzdne okolo periody, nielen v v dnoch periody, lebo hormonalne procesy su neprestajne.
A davky su individualne, musi sa naucit pocuvat signaly svojho tela a podla toho si dennodenne nastavit spotrebu.

RNG

bone essential nie je len v kapsule, ale ma aj priacnivejsie zlozenie na absorbciu pre starsich a ludi s nedostatkom zaludocnych kyselin
Ked zlucis draslik s kyselinou citronovou, dostanes citrat draselny. To iste je na jablcnu kyselinu( malus=jablko,malic acid dava maleaty a podobne)

elessar

RNG...vdaka za tvoj pohlad na zalezitosti okolo potravin. mam otazku tykajucu sa doplnku yam. priatelka mava bolestivu menstruaciu, tak som sa jej rozhodol naordinovat ho na zaklade tvojich odporucani. moja otazka znie, v ktory den cyklu ho ma zacat brat, aby bol efekt co najlepsi + ako dlho ho treba brat. dakujem.

959

RNG a čo je lepšie? Mineraly na kosti-BoneReinforcel, alebo tie druhé čo su prest.ľudi Bonne Essentials? Alebo maju rovnaké zloženie a rozdiel je v tom že tie pre st.ľudi sa lepšie absorbuju,lebo maju formu želat. kapsul?

959

RNG, ahoj.Prosim ta,vysvetli mi, raz si mi pisal, ohľadne draslika, že by som mala uživať vo forme citratov, maleatov / neviem, či som to spravne napisala/ .Čo to znamená, nerozumiem tým slovám.
To je obsiahnuté aj v doplnku čo su tie mineraly pre starších ludi v kapsuliach? Alebo aký jeto pripravok?

RNG

inac doplnky potravin hladaj skorej v doplnkovych predajniach, nie medzi liekmi v lekarni.
Teda ako napr Doplnky vyzivy alebo Potravinove doplnky

RNG

touareg, cisty lecitin je suchy granulat. V polievkach(najlepsie zeleninovych tj bez tuku) a omackach sa vyborne za 15-20 minut rozvari, nezmeni chut.
DGL je vytazok zo sladovky hladkoplodej(sladke drievko, lekorice, licorice, glycerhyzza glabra)