Otázky na RNG

RNG

ada1, moja zena mala roky panicky strach z lietanie. Dodnes mi drvi ruku pri starte. Ale dumbier a St Johns Wort to znacne zmensili.
Problem je, ze pred startom vypnu klimatizaciu a v lietadle je na 2-3 minuty hrozne vydychany vzduch, az 1.5% CO2, takze mnohi maju pocit dusenia.
To ale trva len minutu dve, tj ked ta nechyti panika tak cez to prejdes.
Pozitivne myslenie, rozhovor z partnerom o niecom putavom alebo veselom odputa pozornost na tie 2-3 minuty a potom uz problem nie je privelky.

ivannna

a čo na tie plesne alebo kandidozu zabera? je to aj na vnutornych stranach líca? také suché miesta. vtedy sa tiež o to jedna? nemôže to byť oslabený organizmus? aj pleť sa mi dosť masti ako nikdy.

ada1

Dobry večer
RNG, dakujem za odpoved.Mama ma astmu, mava prieduskový krc. a radila mi vyskusat.Mne by to bolo teda zbytocne? Dufala som ze pomozu pri akomkolvek probleme s dychanim.Co by mi teda proti krcom pomohloi? Nestretli ste sa este osobne s problemami pri lete lietadlom? Ospravedlnujem sa ze otravujem, ale verim Vam ze na nieco pridete. Alebo mam to jednoducho skusit a nemysliet co bude?... Dakujem