Otázky na RNG

RNG

elessar, vsimni si, napr obsah bromelainu je 50 mg, nie je specifikovana ziadna aktivita. Moj bromelain(500 mg) ma aktivitu 600GDU na pilulku. A u mna Pancreatine je 1400 mg ...
Takze odporucena davka enzymkomplexu, 2 az 4 s jedlom ti asi velmi nepomozu, zialbohu, ked mas problem z travenim. A na enzymaticke cistenie ich musis brat asi tak vela, ak Wobenzymu.

objednavka

...a este otazocka, ci mi mozu poslat vsetky veci od teba teda ci netreba daco drzat v xladnicke a teda neni to mozne transportu v baliku ked je teraz uz teplo... ja neviem napr, aloe , probiotika, atd... no a este ot.: ci mas aj nejake novinky teraz co posielas ci mienis poslat, daco nove co neni v ponukach?

RNG

elesar, ten enzym je skor nahrada Wobenzymu. Nie extra silny...
Nazor, ze by Bratislavsky obchod mal byt plne zasobeny v prvom rade s tebou zdielam a dufam, ze v blizkej buducnosti bude. Pripravujem nove zasielky...

RNG

cico krv v moci je dost pravdepodobne problem s ladvinami.To treba preliecit.
Nenasli ti tam zaroven aj bakterialny nalez?
Multienzymi sa mozy brat kedykolvek. Ale na problemy so zapchou pomahaju vlakniny(zeleniny, psylium, jablka, )

elessar

RNG...prosim ta, co hovoris na tento enzymaticky komplex: www.enzymkomplex.zoomshare.com
...radsej by som si pochopitelne kupil tvoj multienzym, mal som ho aj objednany, ale do predajne v slimaku bohuzial neprisiel ani s poslednou zasielkou.
...inac pani v obchode v slimaku je velmi velmi zlata, vzdy super pokecame, ked si tam pridem nakupit doplnky...len keby toho tovaru bolo viac. ale nevadi, mna tesi, ze sa ti obchody rozbehli a verim, ze do buducnosti to bude aj so zasobovanim lepsie.
...este jeden maly postreh...mam taky pocit, ze zo zasielok, ktore posielas, drviva vacsina tovaru skonci v predajni v lucenci a v blave toho ostane velmi velmi malo. neviem ako to mas poriesene, ale nemala by prave bratislava byt nr.1? predsa len, viac ludi, vacsia kupna sila atd. cize mozno by si v mkonecnom dosledku z toho aj ty mohol viac profitovat...ale to je iba taky postreh, samozrejme ty musis vediet najlepsie ako riadit svoj biznis :)))

cico

ahoj rng. chcel by som sa spytat na multi enzymy. mozu sa brat pri problemoch so zapchou? este jedna otazka. prosim ta nevies co moze sposobovat, ze za kazdym ked mi robia vysetrenie mocu mam tam krv. dakujem.

RNG

Ako som sa uz omluval mnohokrat, komunikacia medzi mnou a konatelkou sa pre zrutenie internetovych liniek v Lucenci totalne prerusila na vyse 2 mesiacov. Ju ani nenapadlo, ze spravy ktore mi posiela nepresli.
Ja som zase zacinal mat dojem, ze sa na to vyflajzla a pomyslal som zavriet obchody.
Na stastie sa to vsetko objasnilo a odteraz budem dostavat pravidelne stavy a predaj spolahlivejsim faxom.
(Aby sa to skomplikovalo, pri instalacii faxu jej zlyhala aj pozemna telefonna linka....)
Takze pre to to oneskorenie. Obchody sa rozbehli znacne a preto su hrozne vypredane. Poslal som tam uz dve zasielky a chystam dalsie 2+, znacne vacsie.Dufam, ze do miekolkych tyzdnov, najneskor do mesiaca sa situacia napravi.
Totiz od momentu, ked mi oznamia nejaky nedostatok trva 3 az 4 tyzdne na dodanie materialu(ja to musim objednat, dostat inventarizovat, zabalit, napisat colne papiere,letecky poslat, oni to musia preclit prevzat, inventarizovat a rozviezt po obchodoch)
Preto musim dostavat pravidelne spravy o predaji a tovare na sklade, aby som mohol V PREDSTIHU objednavat a posielat potrebne.

curly

RNG, taka otazka na obchod v slimaku. Prave mi volala predavacka odtial, ze zase neprisiel ziaden vit C. Neviem ako velmi mas pod kontrolou obchody v BA a Lucenci, ale casto krat sa stava, ze v BA nemaju tie najziadanejsie veci a ked hej, je to hned prec a ludia si to objednavaju strasne dopredu a ked to niekto prepasne, ma smolu min na mesiac :( takto cakam na vit C uz asi 2 mesiace...