Otázky na RNG

959

Rng a ešte som zabudla napisať. že uživam večer 1 tbl.miner.na kosti , tu v kapsuliach pre starých ludí+spirulinu.Všimla som si, že kapsula obsahuje zinok asi až sa nemýlim je tam 30mg.Stačí mi teda denný príjem z tejto tablety, ale bolo by dobré ešte pridať zinok for acné-mam ho tiež doma.

2.Ak nemaš na sklade v Lučenci BetainHcl, može ho nahradiť aj pepsin Hcl, alebo je Pepsin na iné problémy?
Sice neviem, či ten Pepsin tam maju.

959

A ešte niečo,pisal si mi, že SJW neuživať, ak idem na slnko.Ale to znamená, že iba ak sa idem opaľovať, či nemožem ani vtedy, keď idem napriklad niekde do mesta a svieti slnko?

959

RNG, ahoj.Prosím, odpiš mi či možem brať denne spolu, teda naraz rano Buffered c + selen + vitamon E.
A koľko mozem denne z týchto produktov?
Je OK keď beriem denne 1000-1500mgC + vit.E 400 + selen 100mcg?
A Koľko možem denne zinku?

RNG

super lactaze,je enzym na travenie laktaozy, tj mliecneho cukru, pre tych co maju s mliekom problemy.
B-3 je na nervovu cinnost, niekedy sa pouziva pri roznych nervovych problemoch vo vacsich davkach, nez denna odporucena davka.
Strieborna voda caka na schvalenie a zatial je produkovana vo vzorkovych kvantitach pre rodinu a par zaujemcov, na poziadanie.
Zariadenie som osobne minuly rok nainstaloval a produkuje koloidnu striebornu vodu(zatial len vzorky) priblizne 6-6.5 ppm.

RNG

Objednavka, vsetky doplnky, ktore dovazam znesu teplotu aspon do 35-40 stupnov celzia kratkodobo, vcitane probiotik.Takze ked nie su vyslovene vylozene na priamom slnku dlhe hodiny, vsetky uspesne preziju transportaciu .

RNG

katyka, bromelain aj riedi krv dostatocne aj pomaha pri hojeni.
Na rychlejsie hojenie sliach a klbov ber doplnky na klby. Je na to viacero ucinnych zmesi.

RNG

Sariana, bolesti su obvykle zo zapalov, ktore vznikaju pri zamoreni tela ci uz roznymi nestravenymi zhlukmi alebo toxinami a splodinami travenia pri nedostatocnom lymfatickom a krvnom obehu.
Preto treba si cistit cievy(lecitin), pit hodne vody a jest/brat enzymi a pohybovat sa, cim sa zvysi tok lymfy(nasa odpadova kanalizacia)
Potlacenie zapalov sa da urobit roznymi prostriedkami.
Uvediem aspon niekolko:
quercitin,
vitamin C,
boswelicka kyselina,
curcumin,
aswagadha,
bromelain,
serrapeptaza
a vseobecne vsetky ostatne enzymi.
Na klby treba na regeneraciu materialy, lebo okostice sa vydieraju a klbovy maz treba doplnat, inac odieranie je velmi rapidne.
Su na to rozne potravinove doplnky, od zelatiny a dobre uvarenych glikov a chrupaviek(tiez zdroje kolagenu) az po izolaty ako glukosamin, chondroitim MSM, hyaluronicka kyselina a pomocne enzymi s tym.
Na klbovy maz okrem hyaluronickej kyseliny pomaha jest tyzdenne 2 avokada, ich nezmydelnatelne tuky sa pouzivaju v klboch ako mazivo. Tiez je cela rada tukovitych latok pod menom CMO
(cetylovane myristoleaty), ktore sa podielaju na vyrobe klboveho mazu.
......
Viaceri vyskumnici su toho nazoru, ze za tymito bolestami a sezonnymi problemami su v tele vzdypritomne virusy a mykoplazmy, ktore vyuzivaju oslabenie tela(ochladenie, malo slnka, menej vitaminov z ovoci...)a rozmnozia sa .
Daju sa adresova sirokospektralniny antimikrobialnymi potravinovymi doplnkami(extrakt z olivovych listov, GSE, oreganovy olej a rozne antiviralne, ako selen, zinok, probiotika, aloe vera, L-lysin,echinacea, vitamin C, baza, astragalus, az po velmi silne, ako chaparal(larrea tridentata))

RNG

lilala, poskodeny nerv potrebuje materialy na regeneraciu, nie lieky. Na nervovu izolaciu(myelin, nervovy obal) je to hlavne omega 3 a omega 6 kyseliny, z ktorych mame nedostatok omega 3 skupiny, a preto si ich treba dodat.
Odporucam 3x3 gramy rybacieho oleja, najlepsie koncentratu MaxEPA, alebo prirodneho lososoveho(GMP)
Telo nervu sa sklada hlavne z tukovobielkovinnych latok, cholesterolov, preto je prinizko cholesterol skodlivy na regeneraciu nervov.

objednavka2

RNG, pls . odpovedz:
naco sa vyuziva super lactase enzym-pri com?
vit B3-co to je a na co sluzi?
v ponuke nevidim striebornu koloidnu vodu???

objednavka

RNG, ktore z tvojich produktov sa nedaju poslat balikom? pretoze je teplo, ci daco musi byt v xlade? napr. aloe ci probiotika alebo co??? pls.