Otázky na RNG

katyka

Ahoj RNG -som po operácii-endoprotéza kolena,momentálne beriem injekcie na riedenie krvi,v minulosti som mala problémy s cievami ,chcem sa spýtať,čo by bolo vhodné pre mňa,na tieto zdravotné problémy.Ďakujem.

sariana

Ahoj RNG,
co ucinne by si poradil na bolesti klbov, hlavy, vlastne unavu celeho tela pri zmenach pocasia? Ja tym netrpim, ale ma to vela ludi v mojom okoli. Mladsi aj starsi. Dakujem.

lilala

Prosim Ta RNG,nico na poskodeny koren nervu,mam bolesti a trpne mi prava noha od chrbtice.Neurologicka povedala,ze to je poskodeny nervovy koren a predpisala mi 4 druhy liekov.Prosim,porad mi nieco na vyliecenie,alebo preliecenie,chcem sa z toho dostat,ale tolko liekov predsa nemozem uzivt.Okre. tychto od nej beriem aj euthyrox.Dakujem.

RNG

mary-mary, keby sa niekto otravoval a urobil by ti rozbor stolice(to je ale asi privela ocakavat...) zistil by ci ti chodi travenie v poriadku.
Ak mas malo kyselin(co ma plno ludi) jedlo sa ti v zaludku a neskor v crevach len kazi. To vsak sa na sono neda zistit a ked maju ludia kvasenie v zaludku a nafukovanie, obvykle im predpisu nieco PROTI kyselinam, ked ich maju aj tak primalo na normalne travenie a zastavenie kvasenia a hnitia v zaludku.
Pri nedostatku inych dat by som vyskusal si napravit travenie a crevnu floru.
Takze Betain HCl(1-4) s jedlom a tak isto dobru enzymaticku zmes, napr Multienzyme alebo Pancreatine(2 kapsule).
........
Precistit creva psylliom(pripadne zmiesat lyzicu psyllia s obsahom 15 kapsul collostra) dve hodinu na to zobrat 2 silne probiotika(napr Potent Acidophilus w pectin) a za 8 hodin to zopakovat.
Potom kazdy den vecer zobrat 2 probiotika s jablkom.

Ak su bolesti z vredov, zapalov divertikul, treba tieto adresovat.
Ale 90% problemov je zo zleho travenia.

mary-mary

Ahoj RNG! Chcem sa spýtať, pobolieva ma pravá strana brucha,skôr nižšie,taká tupá bolesť, bola som na sono vyšetreniach, nič mi nezistili, ale je to čím dalej, tým horšie. Mávam problémy pri jedení, zaťaží mi hned žaludok, ale na druhej strane som hladná, ale nemožem proste dojesť, až neskor. Rano mavam krče. Viete mi poradiť niečo, čo by mi mohlo pomôcť,z čoho môžu prameniť taketo zdravotné problemy. Vopred ďakujem.

RNG

Objednavka, jedneho dna, Boh da, budu pocitacove linky v Lucenci konecne spolahlive. Zatial su totalne zrutene. Este aj telefony nie su celkom spolahlive. Takze, zialbohu, tak ako ja musis diktovat doplnky telefonicky pocas pracovnej doby v obchode.
Nove posielam vzorky collostrum, Pau D arco(lapacho), a pripravujem aj protiparaziticku zmes dr Huldy Clark.
Chcel by som ohodne viac, ale schvalovanie na Slovensku zatial stoji....

RNG

delenie davky, postupne popijanie, je dolezite na dosttranenie mikrobov v ustach a krku.
Ak je problem inde, nezlezi ako to vypijes.