Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

temperka

coho vsetkeho sa tyka hodnota sedimentacie? teda na co vsetko poukazuje ten marker a ake choroby pri zvysenej ci vysokej prichadzaju do uvahy?
- a ak je sedimka v norme, znamena to ze clovek je absolutne zdravy a v poriadku, alebo moze byt aj vazne chory a mat dobru sedimentaciu?
Dakujem

RNG

majo, som hrozne rad, ze zeolity pomahaju aj proti plesniam, ja som bol len v domnienke, ze to je vec na odmorenie tela pri rakovinach.
Ale zrejme odmorene telo lepsie pracuje a vie sa lepsie branit voci roznym mikrobom.....

RNG

eva 10, jedni z nootropics su choliny a fosfatidyseldrin, ktoreho je v Fosfoser Memory 100 mg, co je slusna davka.
Ja ale vidim aj ine nootropics uzitocne pre rozvoj mozgu, napr vitamin C,piracetam, rybacie oleje obsahujuce hodne DHA(napr Max EPA) a podobne.
...
Inac pozrel som si cennik jedneho z distributorov tejto finslej spolocnosti a zhrozil som sa , za 20 kapsul chcel 1250 korun!!!To je absurdne zderstvo
Za tu cenu mozem mat vyse 60 kapsul v obchode, alebo za zhruba 2000 devatdesiat kapsul s ovela viac phosphatidilserinom, plus DHA, DMAE Acetyl L- carnitin hydrochlorid, Gotu kola, , dokonca vinpocetin, vsetko nootropika ma mozog(z kazdeho 50 mg na kapsulu, okrem vinpocetinu, toho je len stopa).

majo2906

Prepačte mi RNG...bol som v tom že nič nové sem nedošlo už dlhší čas, takže ani zeolity.

To že mi zeolity potlačili chuť na sladké je naozaj pravda...nerobím si srandu :}
Nič predtým mi tak dobre nepomohlo...aj viacej ľudí z USA na niektorých fórach píše že vyskúšalo všeličo a nič proti plesniam nezabralo...až kým nevyskúšali zeolity.
Skúste odporučiť niekomu čo má problém s plesňami a možno vás to prekvapí ako zaúčinkujú.

navi

Žijeme v kapitalistickom spoločenskom zriadení. Takže čo udáva trend v ekonomickom myslení spoločnosti? Kapitál. Toto myslenie je v prevažnej väčšine prioritné, v myslení spoločnosti, a do akej miery je aj iného charakteru, než len kapitálové, tak to už závisí od morálnej úrovne každého človeka osobitne. Ale všeobecne platí, kto ťa platí, toho pieseň spievaj. Ťažko si dokážem predstaviť, ak pracujem pre konkrétnu firmu, ktorá ma platí, že budem doporučovať výrobky inej firmy, než tej, ktorá ma platí. Iné je to, ak je človek vo výbere tovaru nezávislý. Vtedy si môže vybrať čo chce a predávať to, čo uzná za vhodné. Tam už je priestor aj pre jeho morálny akcept.

[zruseny12]

tak asi som natrafila na lekara,ktory nie je taky ako ostatni,ja by som si ani nedala nanutit nic...ked raz nechcem tak nechcem....pekny vecer ti prajem...

RNG

A na "nezavislost" lekarov, ktory pracuju pre urcite firmy neverim.
Firmy ich nutia odporucat to, co sami vyrabaju a predavaju a podla toho ich aj hodnotia.
Nezijeme v idealnom svete, ale svete riadenom peniazmi a financnymi zaujmami.
Taka je tvrda pravda.

RNG

Cala vita je veklka a komplexna mnohostupnova organizacia, ktora stoji peniaze. Tak isto maju drahe reklamy. Niekto za to musi zaplatit, vsakze....