Otázky na RNG

dixie

Dakujem..A chcem sa este spytat ci ten hloh sa berie rano a vecer alebo naraz dve tabletky a ako dlho sa v kuse moze uzivat?Aj 3 mesiace?Ci je potrebne urobit potom nejaku pauzu po niekolkych tyzdnoch?Dakujem

lizanka

RNG, dedko pracoval po vonku na silnom slnku a ako ma vo zvyku, na vrchnej polovici tela mal len tielko(neda si povedat ze je to skodlive), tentoraz to ale presvihol a poriadne si spalil krk a cast chrbta, boli ho to a vraj celu noc nespal. nemame doma ani panthenol, ani NEOCHUTENY biely jogurt ani kyslu smotanu, cim mu to mam natriet? mozem kokosovym olejom?

RNG

cuch potrebuje hlavne zinok. Ber 50 mg denne isty cas, potom staci len kazdy druhy den.
Selen zinok a probiotika radim kazdemu bez vynimky dnes brat.
A lecitin na cistenie zil.

RNG

oli akekolvek oslabenie tela je dovod pre virusyzahajit utok.
Chripkove virusy samotne nenapadaju nervy, ale herpesy, EBV a CMV napadaju nervove izolacie.

oli

RNG vďaka za odpoveď.Vyskúšam tie rybacie oleje.Nemohli to spôsobiť aj chrípkové vírusy?Minuly rok vo februári som mala hroznú chrípku(ajnapriek tomu že sa každoročne očkujem) a ale o mesiac mi začali tie sťahy.Keď som mala chrípku v roku 1996,prišla som o väčšinu čuchových a chuťových buniek.Mám aj zníženú imunitu.

fidorka 2

dnes sa cítim mimoriadne zle, ráno som užila 2 neuroly asi é 11.00 2 hypnogeny a teraz som sa zobudila, ale už som vzala zasa 2 neuroly, mám pocit že sa zbláznim.O čo jednoduchšie by to bolo keby som mala dosť odvahy a skoncovala s takýmto životom. Zajtra ráno pôjdem k nejakému lekárovi, ale neviem ku ktorému lebo viem že ani jeden mi nepomôže.

martina25

Doplnok Bio-ACNO. Mňa už dlhšie trápi akné. Niekedy mám čistú pleť, inokedy nečistú. Potrebobujem asi nejaké vitamíny???!!