Otázky na RNG

bojime

rng prosimťa ja už važne neviem čo je so mnou. strašne vela som pil ale strašne vela ale dávno pred pol rokom. a teraz. mam stale taku čudnu pleť lepkavu vlhku potim sa strašne. kvapky padaju zo mna. stale v hlave citim teplotu a boli ma trocha. bol som na krvi. štítnej žlazy a nič nezistili trocha zvyšene pečenove testy berem od teba dnes prvy den protokol dr. berkinsona. strašne lepkava pleť necítim sa fit. stále stale je zle. vlasy lamave. nevem čo to je. čo mam zregenerovať? už som pojdedol tolko psylia. teraz čistim pečen. bral som c vit. b vit. kelp. a nič nič prosim čo na zregenerovanie celeho org.?? ani fajčiť cigy mi nechuti...proste zžijem zo dna na den..u doktoroch som bol a nič dakujem rosim si jedniny kto mi asi poradi

touareg

RNG,prosím, neodpisal si mi na moju otazku a čakám.Pisal som ti, či možem brať to aktivne uhlie subežne s multienzýmami + spirulinou, alebo to uhlie nemusim, aby toho nebolo veľa.
Ďakujem.

loana

Vidim tu zmienku o aktivnom uhli, prosim Vas kde sa to da kupit, lebo mne sa to nepodarilo. Pytala som sa v lekarni a nevedeli o com hovorim .Aktivne uhlie to je ten isty nazov pre ciste drevene uhlie.
Dakujem

RNG

vaneska, na stravenie jedla sa beru enzymi s jedlom.
Na cistenie tela sa beru enzymi hodinu pred jedlom.
Skoro vsetky potravinove doplnky mozes brat v ten isty den, niektore ale vyzaduju brat osobitne od druhych(teda musi byt medzi nimi pauza aspon 3 hodiny.
Dobry priklad su probiotika, ktor je najlepsie brat tesne pred spankom a aspon 3 hodiny neskor, ako antimikrobialne doplnky(zinok, GSE, oreganovy olej, lapacho, graviola, extrakt z olivovych listov)

vaneska

RNG, dnes som zacala s nizkosacharidovou dietou, chcem sa zbavit plesni. samozrejme, beriem aj vsetky skvele doplnky od teba (orag. olej, probiotika, GSE, atd)a zaujimalo by ma, ci mozem v tomto obdobi zacat brat aj multienzym? alebo mam pockat,kym skonci dieta?uz davnejsie som ti totiz spominala moj problem, vecne nafuknute brucho a nakolko betain nepomohol, odporucil si mi multienzym a probiotika.konecne mi prisiel, a tak sa chcem uistit, ci nic nepokazim, ak s nim zacnem aj pocas diety. a este by ma zaujimalo, ci je lepsie brat ho s jedlom, alebo pred, resp. po jedle, ako je to uvedene na obale.
dakujem krasne za odpoved
dakujem krasne za vsetkych, ze nam umoznujes dostat sa k fakt skvelym potravinovym doplnkom, o ktorych by sme asi inak mohli len snivat...

RNG

nicolka, ATB zabijaju len bakterie, aj to nie vsetky. Tym otvoria pole pre plesne a kvasne kultury
Preto je lepsie pouzivat sirokospektralne antimikrobialne latky, ktore potlacia selektivne(tj menej uzitocne, viac skodlive) bakterie a zaroven aj plesne a kvasne infekcie, pripadne aj virusove nakazy a prejavy nasich vlastnych virusov.

[zruseny12]

RNG,dnes zberam do osteocentra na odbery 12-nast hodinovu moc...zacala som o 7:30hod. a je 14:26hod.a ja mam 3litre a 400ml...je to normalne...podotykam,ze pijem kazdu hodinu tak 2,5dcl vody...dakujem RNG...

nicolka

Dobrý deň, občas sem zablúdim a tak som sa rozhodla požiadať aj ja Vás o radu, resp. Váš názor na 2 aktuálne zdravotné problémy mojej 4-ročnej dcérky: 1.začali jej šedivieť vlásky, zatiaľ má len 2, ale nie som si istá, či je to normálne, aby 4-ročné dieťa malo šedivé vlasy. Nemôže to byť symptóm nejakej choroby? 2. dlhodobo sa u nej ťahá problém so zelenými soplíkmi, kašeľ, zahlienenie, jediné, čo jej lekári dajú, sú ATB. Vzhľadom k jej oslabenej imunite jej to už odmietam dávať. Vybrali jej aj nosohltanovú mandľu, ale zlepšenie nenastalo. Momentálne už 3 mesiace slabo počuje, má opuchnuté vnútorné ucho, tak plánujú operáciu - zavedenie ventilačnej trubičky. Strašne sa tomu bránim, ratujem ju homeopatiou, ale nezlepšuje sa to. Vo výtere z nošteka jej našli masívne staphylococus aureus, samozrejme opäť ATB. Prosím Vás, poraďte mi niečo, ja už som v zúfalom stave, nedokážem jej pomôcť a lekárom som už prestala dôverovať. Ďakujem za radu.

touareg

ŘNG, takže z tvojho pohľadu, mám uživať to uhlie, alebo radšej tie multienzymi nalačno a psylium?
Alebo popritýchto doplnkoch možem aj to aktivne uhlie?Či je to zbytočne veľa?

jaja

Mam lahsi zapal v oblasti rodidiel,gynekolog mo doporucil liek limoxin, este ale pocitujem napriek tomu palenie,Co iné resp. prírodné netabletkoveho charakteru by mi pomohlo?

Najčítanejšie články