Otázky na RNG

RNG

959, nezvykle zlozenie. Ja som poznal len nonoxynol(9 az 21%), ktory bol nedrazdivy.
Kyselina citronova moze sposobit drazdenie....Benzalkonium chlorid(konzervacne a antimikrobialna chemikalia) moze pripadne tiez drazdit.
Ale antikoncepcia na zaklade kyslych latok(vinne octy a pod) nie je nic noveho, pouzivala ju uz Kleopatra...
Ked ta drazdi, najdi si iny prostriedok.
Zrejme ti telo hovori:"nie toto"

RNG

navi, z gravioly mam len jemne mlete listy.
Povodne som to myslel len pre rakovinu, ale pouzitie ako sirokospektralne antimikrobialne je tiez zaujimave.
Inac stavu z ovocia(soursop, guanabana) som pouzival do mix drinkov uz 40 rokov.

RNG

payn,zialbohu so ziadnou nemam skusenost. Maju hlavne znackove tj velmi drahe produkty, takze su mimo mojej zaujmovej sfery.
Ja sa sustredim na klinicky aktivny obsah, kvalitu(GMP) a minimalnu cenu

piccolo

Prave som si precital papier od kardiologa a napisal mi diagnozu, ze neurocyrkulacna astonia ci tak nejak. Neviete co to presne je?

majo2906

RNG potešil ste ma.
Aj ked je yuky málo, bojím sa že takéto exotické rastlinky znovu vyvolajú alergiu alebo neznášanlivosť na nejakú zložku, takže by som bral pre istotu čistý chaparal, lebo v predajni zatiaľ nemajú čistý.

959

RNG,ahoj.Prosim ťa, odpiš mi odpoveď na moju otazku.
Uživam chemicku antikoncepciu, ale často mam po nej akoby palenie, citlivosť.
Jej zloženie:
benzalkonii chloridum 1,2g v 100g vagin.kremu
monohxdrat kyseliny citonovej, hydrogenfosforečnan sodný, makrogolpalmitostearat,levandulová silica, čistená voda.
Čo povieš na toto zloženie? Je v poriadku? Lebo raz sme sa bavilina tuto tému a tiež si bol za to, že najvhod. je chem. antikoncepcia.
Mám ju kludne používať aj ďalej, nemože sa mi po čase niečo z nej stať?
Ďakujem.

Navy

RNG. Z Gravioly rôzne časti majú rôzne použitie. Čo obsahuje čaj, ktorý predávaš ty? (koreň, list,plod, semená, kôra)

RNG

majo, 5 HTP tam uz ma byt, GABA odchadza dnes odtialto, takze 2-3 tyzdne a je tam. Budu 2 rozdielne, silne ciste GABA 750 mg a zmes GABA complex.
Oba vyrobky chaparalu maju skoro rovnake mnozsto chaparalu. Ten pridavok yuccy a zinku je celkom maly.
Pre tych co neberu zinok ho takto dostanu.
Pre tych co beru zinok odporucam cisty chaparal, lebo zinkom sa da predavkovat.