Otázky na RNG

RNG

vinea, bromelain na cistenie tela sa berie pred jedlom,
na stravenie bielkovin s jedlom.
Chaparal sa berie po jedle alebo s jedlom.

majo2906

RNG prosím vás neviete kedy k nám príde 5-htp alebo Gaba?
Každý deň ked je teplo sa nikdy dobre nevyspím a takto to pokračuje už pár týždňov.

Zároveň sa chcem opýtať na nový chaparal.Má lepší účinok s yukou?Príde k nám aj čistý chaparral niekedy?

touareg

RNG, takže dobre to chapem-multyenzými rano 1-2 tabl. mi prečistia celé telo a aktivne uhlie prečistí črevá.Teda možem brať oba doplnky naraz, Ale aktivne uhlie sa berie iba s jedlom, že?

vinea

RNG-bromelain a chaparal možem brať spolu alebo je treba nejaký časový odstup.A pred jedlom,alebo po? Dakujem.

RNG

fiona, ked to robis pravidelne, kup si radsej flasticku tekuteho vitaminu E. V mojich obchodoch maju kvalitny, mozno ho aj jest.Presne podla mojho hesla, co sa neda jest, nedavaj na tvar ani inde na kozu.

RNG

Judasova, zrejme tam mas nejaku nakazu alebo mas permanentne alergie z niecoho. Na nakazu by som skusil pit roztok GSE a tiez si ho striekat niekolkoktat do dna do nosa.
Na alergie je Quercitin, bromelain, vitamin C, curcumin, omega 3 oleje, dumbier atd.

RNG

Lizanka, cennik uz mal byt zmeneny. Priemerna zmena je len 8%, ale niektore tovary vyrastli az o 50%, niektore sa vobec nemenia.
Zialbohu, 2 roky som drzal ceny, ale za ten cas sa zmeny nazbierali a dalej to nemozem udrzovat umelo.