Otázky na RNG

RNG

ninik, atb su ucinne len na bakterie, aj to nie vsetky. V prirode su silne antimikrobialne, ucinne na rozne nakazy, nielen bakterialne.
Odporucam GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov,Vilcacory, Samento, graviolu, lapacho... a samozrejme aj selen, zinok a probiotika, ako radim kazdemu.
Na posilnenie obrany tela collostrum(hlavne imunoglobuliny) a betaglukany(zvysuju pocet a aktivitu nasej obrannej armady, bielych krviniek).

RNG

Kdas, skus najprv caj z byliny chanca piedra na precistenie ladvin(1 lyzica kopcom zavarit do 1/2 l vody, prikryte nechat odstat cez noc, rano zliat, nefiltrovat, ochutit a postupne cez den pit.
Regeneracne pre telo su rozne antioxidanty(karotenoidy, CoQ-10, vitamin C a E, resveratrol, alfa lipoicka kyselina, sylimarin...) noma spravna vyziva a dostatok enzymov.

RNG

bojime, pokazit nieco je lahsie, nez napravit
Regeneracia trva dlhe mesiace, takze trpezlivost.
Snad by si mal brat aj enzymi s jedlom aj pred jedlom na zlepsenie travenia. Tak telo dostane viac materialov na regeneraciu.
Berksonov protokol sa berie 3 az 9 tyzdnov, podla poskodenia pecene.
Skus vitamin B pod jazyk alebo/a Stress-B na energiu.

RNG

touareg, absorbenty(aktivne uhlie, psylium, bentonity zeolity) neberr naraz s inymi, lebo ich absorbuju a vynesu von z tela. Daj medzi ne pauzu niekolko hodin.
Samozrejme sa daju brat v ten isty den.

fiona

lizanka, ja si davam E na tvar, normalen prepichnem tu jednu tobolku, vytlačím, akurát ti to vyjde na tváričku, rozotriem, ničim neriedim a je tu uuuplne super. ráno mám úplne super pružnú, taku fajnu pokožku. E je na kožu ako balzam.

lizanka

dobry vecer RNG, chcela by som sa spytat 2 otazky:
1. je cennik vami zasielany na mail este aktualny? kedy presnejsie idete upravovat ceny?

2.vitamin E mozno na kozu aplikovat len tak alebo ho treba nejako riedit? nechcem riskovat to co s GSE, dakujem :)

ninik

Ahoj RNG, prosim ta porad! mamine vytrhal zubar cele horne zuby.odvtedy ma zapalene hrdlo, navrete zily na krku a lymfaticke uzliny.berie silne antibiotika, ale nepomahaju!:((( neda sa jej poriadne rozpravat a hovorila dakňco o tom ze ak ju chytia lymfy dakde na nohach ci kde, tak bude zle.prosim porad, som z toho zufala.u nas v nemocnici jej nevedia poradit.dakujem velmi pekne.

kdas

niečo na regeneraciu obličiek? strašne sa potim a nevem si to vysveltiť. jedine toto. šetko mam ok. na všetkych vyšetreniach som bol