Otázky na RNG

hrubi

prečo mam stale take červenkaste oči. a stale ma boli hlava niekedy viac nekedy menej ale stále. a rano mam strašne červene oči. tie žilky a tak. ale v podstate stale mam trochu červene oči. je to moj velky problem čo mam robiť dakujem

RNG

moncika, chelatory mas v ovoci a ovocnych stavach(kyselina citronova, kyselina jablcna, berbericka, octy...)
NAC je napr tiez chelator.
Neviem otvorit tu stranku. Ale drevenne uhlie ma ciastocky privelke na absorbciu v crevah a prestup cez bynkove steny v tele. Tekute zeolity ale cestuju po tele vsade z bunky do bunky a odmoruju. V USA su patentovane ako liek na rakoviny(teda nie ako liecivo zdravotnymi ustavmi, ale len patentovym ustavom)Inac su povolene predavat len ako potravinovy doplnok.

RNG

bismuth je tazky kov podobny ako olovo.
Nie je natolko jedovaty, ale ze by bol uzitocny, o tom neviem. Pouziva sa napriklad v lieku proti kyselinam (Pepto bismol) alebo ako sucast liekov na znicenie Helikobaktera(ranitidin bismuthu)
Osobne mam na ten ucel radsej zinok, ten je netoxicky a ucinnejsi.
Co sa tyka antiacidov, som proti nim vsetkym, lebo sa pouzivaju na potlacenie kyselin, ktore su nevyhnutne na travenie.
A pala a zaludocne kvasenie su z NEDOSTATKU kyselin, nie prebytku, ako sa to popularne hovori.

moncika

RNG a drevene uhlie sa dostane vsade ci tiez len do criev?a tie zeolity a chelatory co si spominal tak mas v obchode?a co si myslis o tomto?je to ale dost drahe.bolo by fajn ak by si nieco mal.
www.evenbetternow.com

lubos555

no vyborne, dakujem pekne za odpovede..
a este jedna otazocka,
je pravda, ze bizmut je dobry na klby(klbovy maz)?
som vycital v jednej knizke, len tam bolo iba toto napisane..
a v akych potravinach je bizmut?

RNG

moncika, bentonit je vyborny absorbent.Problem je, ze sa nedostane v tele nikde inde, tj detoxifikacia je limitovana len na creva.
Ucinne odmorovanie celeho tela potrebuje latky, ktore sa dostanu do kazdej bunky v tele. Take su rozne ovocne a zeleninove organicke kyseliny(chelatory), doplnky ako cilantro(zeleny vrch koriandra) a tekute zeolity.

RNG

lubos 3x2 je asi maximum co by som odporucal. Raz denne 2 ale stacia, pokial nepotrebujes rychle odmorenie, ako napr pri rakovine.

RNG

fiona, Witch Hazel by tam uz mal davno byt, bol v poslednej zasielke, ktora tam prisla uz pred vyse tyzdnom. Zavolaj im este raz, prosim, do Lucenca.

RNG

mala bodka, ja poslem cokolvek mi napisu, ze im chyba. Ked mi nenapisu, nemozem posielat. Tu je viaznutie komunikacie na vine, hlavne pred mesiacom-dvoma celkom zlyhal internet a ani ja ani konatelka sme to nevedeli. Ona odosielala spravy a ja som ich nedostaval. Jej to oznamilo, ze som ich otvoril!
Odteraz komunikujeme len cez fax, ten je spolahlivejsi.
Zialbohu od momentu, kym mi oznamia, ze im nieco chyba kym sa to dostane do predajni trva i mesiac(ja to tu musim objednat, moj syn to prebali na dlhu prepravu a zaroven urobi inventuru a colne papiere, tyzden trva kym sa to dostane na Slovensko, tam to treba preclit a odviezt do skladu.) Takze ako som povedal, az mesiac to trva.
Musia sa naucit odhadovat, co sa kedy vypreda a objednavat v predstihu.
Dufam ze to v buducnosti pojde lepsie.
Pre istotu zavolaj do Lucenca, ci to tam niekde nesedi....

Najčítanejšie články