Otázky na RNG

qqq

ak ta mozem este poprosit aby si sa vyjadril k tym mineralom a vitaminom co sa vapnika tyka mam to uz u seba a vola sa to super calcium powder neviem poznas to?vedel by si mi ovedat ci su kvalitne a dobre ci to mozem brat?mal som aj presne zlozenie ale to mama vyhodila ale obsahuje to calcium vapnik susene mieko zda sa mi ze zinok susene vajcia alebo daco takeale presneti to nepoviem pisalo ze je to pre deti od 3 rokov mohol by si sa k tomu vyjadrit dakujem

RNG

Natalina, potravinove doplnky sa daju skoro vsetky kombinovat.Niektore len nesmies brat naraz, musis medzi ne dat niekolko hodin pauzy.
Na odmorenie tela vseobecne su najlepsie enzymy na prazdny zaludok hodinu pred jedlom a vela vody.Protokol dr Berksona precistuje pecen a psylium creva.
Vitamin C a E potrebujes stale, pripadne na vysilenie niekedu pomaha brat lyzicu kokosoveho oleja miesto cukrov a skrobovin.
Casto je totiz vysilenie sposobene kandidazou v tele.

RNG

majo, Bone reinforcer alebo lesie absorbovatelne kapsule Bone Essentials by tam mali byt, nikto mi neoznamil, ze su z nich nizko. Zavolaj Lucenec, tam je sklad.

kitti

RNG,napisal si,ze tieto tabletky mame brat na upravu menst.cyklu,alebo po vysadeni HAK- yam, pupalka, damiana, Dong Quai. To vsetky mam brat,alebo staci jeden z tychto? Mam zacat brat az po vysadeni,alebo este aj pocas uzivania? Este mi zostava 8 tabletiek...

natalina

Prosim Vas RNG,potrebujem si vycistit telo a odmorit, chcem si objednat tekute zeolity a psylium, ale neviem ci ostatne vitaminy je dobre skombinovat C,E, a potom tiez selen, jodovu tinturu, alebo radsej pockat a tiez probiotika ci aj po niekolkotyzdnovej kury psyliom.Tekute zeolity nemaju vplyv na vitaminy ?A ocistit pecen prot. Dr. Bergesa, ten radsej pockat alebo sa tiez da aj to brat. Chcela by som radikalne vycistit telo, velmi som unavena, len pijem kavu a kavu.

Ivka 1

Rasty ak piješ aloe mal by si mať aj dostatočný príjem tekutín. V tele nastáva detoxikačný proces a škodliviny
odchádzajú z tela aj močom. /močom,stolicou,dýchaním a vylučujú sa aj cez pokožku - potom/.

majo2906

dobrý deň RNG...pýtal som sa dnes vo vašej predajni či máte zmes na kosti Bone Reinformance a pani predavačka mi povedala že nedošiel.Neviete kedy by mohli prísť?