Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň RNG.Už dlhšie som plánoval kúpiť si Quercetin aj Vitamín C Crystals ale bohužial taktiež ich nemáte a pomerne dlho.Zatiaľ nemám nič proti alergii ale kúpim si aspoň turmeric a enzými a popritom budem aj cvičiť.

RNG

lienocka, syn to expedoval minuly piatok tusim, takze to tam bude za tyzden asi, najskor v Lucenci a pravdepodobne za tyzden aj v Bratislave.

RNG

qqq, ja neviem co ktora lekaren ma, takze ti na to neviem odpovedat. Ale z ohlasov inych sa mi zda, ze dovazam na Slovensko dost nezvykle veci, ktore sice mozes dostat v USA, Anglicku a Nemecku, ale nie na Slovensku, povacsine.
A pritom som velmi lacny, lebo sa nesnazim na tom zarobit.

majo2906

Dakujem RNG.Bone renforcer naozaj nie je na sklade pýtal som sa.On tiež obsahuje maltodextrin ale nerobí mi problémi takže bude asi zrejme zo zemiakov.
Teším sa na nové enzými čo ste poslal...už som dlho žiadne neužíval a je to cítiť ako môj zdravotný stav ide dole, hlavne energia.

RNG

Ja mozem odporucat len to co poznam a hlavne co ma zlozenie klinicky ucinne. A to sa snazim aj doviezt podla moznosti od akehokolvek reputabilneho vyrobcu. Ja si na znackach nepotrpim ale na kvalite (GMP) nastojim. Z mineralovych zmesi na kosti(s pridavkom potrebnych vitaminov na absorbciu a zabudovanie) odporucam najma Bone reinforcer alebo kapsule Bone essentials, brat spolu so spirulinou.
Najlepsie hodinu az hodinu a pol po jedeni, aby neneutralizovali kyseliny.

qqq

rng ak ta este mozem poprosit ci by si mi ako odbornik mohol nieco dobre a kvalitne odporucat ak ta mozem poprosit o nazov a sposob uzivania nieco co sa fakt oplati a pomoze a dke by som to zohnala ak mam pravdu povedat radsej si kupim nove nez nieco pokazit tak sa mi zda ze sa mi uz zacina prejavovat nedostatok vapnika a dalsich mineralov alebo vitaminov pretoze mam bolesti medzi nohami tie kosti vlastne cela panva ale spredu alebo ako to mam nazvat trak uz je najvyssi cas daco brat ak uz nie je naskoro dakujem

RNG

majo, nepamatam ci som Bone reinforcer poslal, ked nie, tak ho poslem. Nic mi v tom zmysle nepisali. Mas tam ale ten B-vitamin(to co si chcel z Swansonu, tusim sa vola B-100 alebo tak nejak). Maltodextrin by nemal byt drazdivy kazdy, ale mnohe su vyrobene z psenicnej skroboviny, takze pre celiacov mozu byt zdrojom alergie.Ak su vyrobene zo zemiakovych skrobov, tak by mali byt OK. To ti ale nikto zialbohu nepovie.
Comtak precistit si telo a pouzivat enzymi s jedlom, ktore by ti ho pomohli bez ukladania sa niekde stravit. Alergie su obvykle z ukladania sa nerozlozenych ciastociek v tele, ktore po case vytvaraju alergicke=histaminove reakcie.

majo2906

RNG neviem prečo ale na Bone Essentials mám alergiu, neviem prečo...Bone Reinforcer som znášal dobre ale bohužial v sklade ho nemali ani v ba ani v lučenci.
Zatial ani čistý chaparral neprišiel...príde v dalšom balíku?