Otázky na RNG

majo2906

Kúpil som si Gabu complex a môžem iba odporúčať ostatným kto potrebuje zostať kľudný, vyrovnaný a sebavedomý pred dôležitou skúškou, pohovorom, stretnutím...mne pomáha, niekto má možno dostatok tejto látky.

lubos555

dobry den RNG, tie probiotika lacto a bifido, a si to mam vysypat z tej kapsulky, ci to mozem cele prehltnut..
Se a Zn si mozem aj zvysit davku do dna napr. ze by som zo 2-4 tyzdne uzival 2 tablety denne? dakujem za odpoved

RNG

sariana, vitamin C sa nici dlhsim varom, ale rozhodne nevyprchava.
Napr varene zemiaky ho este trochu maju, hoci ovela menej, nez surove. Nici sa hlavne vo vysokych teplotach pri styku s kovom.

RNG

majo, zelatiny na trhu su obvykle bravcova a hovadzia. Existuju aj ine, napr morska=agar agar, ale ta je pridraha ako potravinovy doplnok.

sariana

RNG a ten krystalovy vitamin C nevyprchava pri vysokej teplote? - spominal si, že si ho davas do caju, omacok... Ani som nevedela, ze take nieco existuje.
Mohol by si mi, prosim, poslat cennik vyrobkov na mailovu adresu: julik111@zoznam.sk
Dakujem.

RNG

tiskar, protokol dr Berksona este raz:
Sylimarin((milk thistle) 900 mg
alfa lipoicka kyselina 600 mg
selen 400 mcg.
Bezne cistenie pecene trva 2-3 tyzdne, intenzivne pouzitie pri hepatitidach je az niekolko mesiacov(do vyliecenia)

majo2906

Máte pravdu RNG.Kryštálový vitamín C sa omnoho viacej oplatí cenovo ako buffered c, ja nemám problém zo žalúdkom, takže nevidím problém si ho zaobstarať, na druhú stranu buffered c obsahuje ešte 50 mg vápnika ale iba vápnika a nerobí mi to dobre ked užívam tablety na lačno, kryštálové som mohol hocikedy a nebol problém, vydražalo mi veľmo dlho.