Otázky na RNG

tiskar

rng, prosim ta mohol by si mi pripomenut uzivanie Berksonoveho protokolu, presne zlozky. Pamatam si, ze sa uziva 3 tyzdne.

RNG

hyaluronicka kyselina
CMO su cetylovane estery mastnych kyselin,
najlepsi je cerasomal-cis-9 cetyl miristoleat, ale aj ine su dobre.
Komercna zmes inych cetylovanych sa predava pod menom Celadrin

RNG

Touareg, beh znacne namaha klby(narazy), podstatne viac, ako rychla chodza. Tak isto skodi aj chrbtici.
Topanky na beh/ su znacne menej odpruzene ako na chodzu(running/walking).
Takze vrele odporucam rychlu chodzu(low impact excersize) miesto behu a klusania.
Pocet spalenych kalorii a kardiovaskularne zatazenie sa da regulovat napr stupanim a schodami.
Na vydieranie klbov treba podporovat vyrobu klboveho mazu.
Na to su rozne specialne olejovite latky, ako napr CMO,hualuronicka kyselina alebo zjest 2 avokada do tyzdna.Aj zelatina, huspenina Glukosamin a MSM pomahaju.

touareg

RNG,začal som skoro denne behávať.Praktizujem to asi 3 mesiace a začinam citiť bolesť kolenných klbov.Doteraz som s tým nemal problémy.Pred behaním som chodil do posilňovne, ale akosi sa mi to zunovalo, tak som presedlal na ten beh.Mám 40 rokov.Čo mi odporučaš?Aké preparáty na tie kolenné kĹby? Či mám prestať s tým behom, aby som si ich uplne nedoriadil?Ďakujem

RNG

Daria, ked vyhubis candidu, treba miesto nej nieco do criev dat, inac sa ti tam znova rozmnozia nejake parazitne bakterie a nie uzitocne.
Takze probiotikum musis mat tak ci tak.
....
Odporucam kazdemu brat probiotikum aspon raz za dva tyzdne pre istotu,
2-3 dni po kazdej hnacke
aspon tyzden po pouziti antibiotik.

daria

RNG este otazka,mam enzymi,gse akokosovy olej,je to na vyhubenie kandidy dostacujuce alebo je potrebne dokupit aj oreganovy olej a probiotika?(mam tiez nizkosacharidovu dietu)