Otázky na RNG

959

RNG, ahoj.Včera som bola asi po 4 mesiacoch na odbere krvi.Všetko je OK, okrem toho prekliateho draslíka.Ja už neviem, čo robiť.Ako si mi radil, dávno som tie draslíkové tablety vylúčila, neužívam ich, nakoľko sa mi nevstrebávali do tela a vylučovala som ich.Tak som ich vysadila.Na tvoj odkaz som užívala iba tú soľ z Billy, pravidelne užívam vit.C, zinok,selen, E ,miner. na kosti, spirulinu.To všetko užívam denne.Verila som, že už konečne bude draslík po tom polroku, čo to praktizujem OK a bola som sklamaná.Mám ho veľmi nízky.Po vysadení tých tabliet ešte nižší ako obyčajne,hoci aj vtedy, keď som ich brala som mala nízku hladinu, ale teraz je to veľmi.Čo mi poradíš? Lekárka mi chce opať nasadiť tie tablety, aby sa to ževraj ešte neznižovalo.Inak sa dosť potím, najma teraz v lete až abnormálne .Iste to má aj s tým súvis, že sa hoviac vylučuje.Však?

mojeoko

aha toho som sa bal ze nastupja okuliare joj :(:(:( ale som bol aj na HRT vysetrenie a secko som mal dobre povedala doktorka a ze aj tlak som mal supervy len ja som to tak zaregistroval ..ked som cital vcera

smutna z

rng, ja ascorutin beriem. najskor som mala brat 2 tablety denne, teraz len jednu, nemam pevne cievy, ale ved to sa mi odjakziva robia velke modriny..myslis, zeby som si mala pridat este nejaky pridavok, ako ty pises, flavoid? myslis, zeby mi mohli stmawnut kruhy kvoli oslabenym cievam?

RNG

mojeoko, moze to byt opticka chyba a to sa da napravit okuliarmi, alebo nejaka vada sietnice(slepe plochy), sklovca(floaters) alebo katarakt, tj necistoty v ocnej sosovke.

mojeoko

cchel by som sa opyat ci je to normalne alebo je to problem ... dnes som bol na vysetrenie a robila mi oci cital som ked mi dala tie najmensie pismekna s lavim okom som ich videl ale ako keby som nemohol zaostrit splivalo to do seba a ked som cital s pravym tie najmensie tak to bolo bez problemu ..... budem nosit okuliare alebo je to bezne ??? dakujem wam pekne

RNG

na zapaly nervov su dobre antiviralne prostriedky(obvykle niektory s herpesov alebo ebv su za to zodpovedne) a na regeneraciu poskodenych nervov 3x3 kapsule + rybacieho oleja, dobry je lososovy este lepsi je koncentrat Max EPA.

RNG

tatak polievkova lyzica jemne pomletych lanovych semien denne.
Dolezite je ich mlet cerstvo, lebo za par dni vyprchaju-oxiduju. Predmlkete z obchodu su zatuchnute. Ja dokonca drim v chladnicke aj nepomlete, podobne ako drzim aj mrazeny mak(aby nezhorkol) a chladim olivovy olej(ten zvykne zatuchnut tiez)

borovica

RNG prosím ťa nevieš mi poradiť niečo na bolesti pri zápale trojklanného nervu. Môžeš mi napísať aj na môj mail. Ďakujem

tatak

no ja to potrebujem lebo mavam zapchy tak co teda pomlete ci nepomlete dohodnite sa uz .....a kolko lyziciek denne si mozem dat?