Otázky na RNG

RNG

silvus, Xenical(orlistat) je chemikalia potlacajuca traviaci enzym lipazu(absorbcia a travenie tukov)
Ako chemikalia neprirodzena pre telo ma plno bocnych ucinkov, ci uz zdravotnych alebo neprijemnych komplikacii(naduvanie, hnacky, neudrzis casto stolicu-flaky na pradle...)
....
Samotna nizkokaloricka dieta a cvicenie stacia na odburanie tuku. Ked to chces urychlit, je dost bezpecnych ciest cez potravinove doplnky na to. Mas lecitin na odburanie ulozeneho tuku ktory sa potom moze spalit(cvicenie alebo zvyseny metabolizmus tukov doplnkami na zvysenie spalovania(napr rozne stimulanty ako kofein, zeleny caj,maca,mate, guarana, citrus auracium a rozne zmesy z nich(extrene lean supreme je velmi silna zmes, ktoru najdes aj v mojich obchodoch)

RNG

eba, Seroxat(paroxetin) ma plno skodlivych ucinkov, ja by som ho rozhodne nebral. Kedze je to droga s ucinkami SSRI, nahradil by som ju prirodnym doplnkom s rovnakym SSRI mechanizmom, napr St Johns Wort.
Precitaj si temu na depresie.
Naviac by som bral dobru mineralovu zmes na kosti, lebo babatko potrebuje viac, nez dostavas z jedla a rabuje ti kosti(odporucam Bone Essentials), tiez rybaci koncentrat MaxEPA, 3x3,, lebo je podobne ako mineraly antidepresivny a naviac pomaha budovat nervovy system a mozog babatka, co sa odrazi aj na priemernom zvyseni inteligencneho kvocientu.

RNG

janecka, vseliake malicke vyhadzania su caste pri pokazenom zaludku. To ale rychle zmizne, takze si nerob problemy.
Pri prejedeni sa totiz v zaludku jedlo kazi(nedostatok kyselin na tolko jedla) a toxiny sa ciastocne dostanu do tela. Podrazdeny zaludok vyvrati tu toxicku zmes a to co sa uz dostalo do krvi sa telo niekedy snazi vyhodit aj cez kozu. Hodne vody na preplachnutie tela pomaha zrychlit odmorenie.

RNG

vaneska, turmeric je korenie, ked ho vies dostat, je to presne to iste, ako v kapsuliach. Jedine, kde sa to lisi, ked je to vytazok, cisty curcumin.
Davkovanie turmericu je 2x1 gram.
Moje predajne by ho ale mali mat, zase niekde zlyhala komunikacia!

RNG

leila, frontin je benzodiazepine, skupina chemikalii, ktore nazyvam "oblbovaky"
Na ukludnenie je v prirode plno neskodnych latok, clovek nemusi siahat na navykove nebezpecne chemicke drogy.
Skus St Johns Wort miesto toho, velkej vacsine to pomoze. Alebo SAM-e, GABA, Mulungu,5-HTP alebo niekedy stacia aj mineraly na kosti a zmes Stress-B

959

RNG, ahoj.Chcem sa opytať, či mozem užiť LECITIN tak,že si dám lyžicu do odšťavenej mrkvovej šťavy a keď si to premiešam, počkam par minut,kym sa mi rozpusti a vypijem? Možem ho teda dať do tej šťavy? Nemá taká šťava nejaký negat.účinok na lecitin?Vieš,ide mi o to, ci nejak nezabrani lecitinu pri čistení ciev.
Ďakujem

silvus

ahoj RNG ;-)chcem sa spýtať, čo si myslíš o užívaní lieku Xenical, nie je to nebezpečné? Koľko možno schudnúť, ak budem súčasne užívať Xenical aj dodržiavať miernu nízkokalorickú diétu? Chcela by som schudnúť aspoň 7 kg. Je to možné?
Ďakujem za odpoveď

eba

Ja by som sa rada opýtala, či je možné brať antidepresíva (Setroxat) počas tehotenstva, či to nemôže ublížiť miminku. Tento liek ja vynechať nemôžem a rada by som ostala tehotná. A ako je to potom s dojčením? Ďakujem.

jancecka

Ahoj RNG, teraz sa ťa chcem spýtať na Silviku, predvčerom sa trošku prejedla, bola u nás návšteva a jedla piate cez deviate, a večer jej prišlo ťažko a všetko vyvrátila. Ale o to nejde,lenže na druhý deň ráno sme si všmili,že ma po čele také malinké červené fliačky, ako bodočky. Ako keby podliate krvou, inak vraví že sa cíti dobre. Môže to byť z toho ako ju nadrapovalo???

vaneska

RNG,
pred dvoma dnami si mi pisal, ze na sumenie v usiach - ako dosledok zapalov, je potrebna zmes Max EPA (to som zohnala v tvojom obchode) a este curcumin (tumeric) - tento vsak vraj v Lucenci nie je...chcem sa opytat, ci sa to da nahradit niecim inym (napr. kurkumou, ktora sa pouziva pri vareni - ake by tu bolo davkovanie? ak je to teda mozne nahradit)... na internete som nasla sice dake kapsule obsahujuce kurkumin, ale k tomu plno chemie:-((((
DAKUJEM :)